0
clear
  • YMXDHZ Cat' s Дрво Scratcher Кула Condo Мебел Нула Пост Мачки Скокање Игра Играчка Куќа Мачките Спијат во Кревет Мачки Куќа Качување Играчка
  • -20%
  • -20%
YMXDHZ Cat' s Дрво Scratcher Кула Condo Мебел Нула Пост Мачки Скокање Игра Играчка Куќа Мачките Спијат во Кревет Мачки Куќа Качување Играчка

YMXDHZ Cat' s Дрво Scratcher Кула Condo Мебел Нула Пост Мачки Скокање Игра Играчка Куќа Мачките Спијат во Кревет

DEN 719.76

Износ
Това е достапна

Голем број на карактеристики : мачка качување рамка за вашата мачка, игра, платформа и земи одбор.Мачките мебел, таписерии материјали, цврсти изработка, едноставна и издржливи, мирна боја и елегантна атмосфера.Направени од диви сисал и цевка, тоа е цврста и солидна.Едноставен и елегантен, и еколошки.Не користете вода за долгорочна чистење кога чистење, инаку тоа ќе влијае на користењето на мачка качување рамка.Тоа им помага на мачки се ослободат нивните стрес и да ги задржи од clawing вашиот скап мебел.Голем број на карактеристики : мачка качување рамка за вашата мачка, игра, платформа и земи одбор Мачки мебел, таписерии материјали, цврсти изработка, едноставна и издржливи, мирна боја и елегантна атмосфера Направена од диви сисал и цевка, тоа е цврста и солидна.Едноставен и елегантен, и еколошки и не ја користат водата за долгорочна чистење кога чистење, инаку тоа ќе влијае на користењето на мачка качување рамка.Тоа им помага на мачки се ослободат нивните стрес и да ги задржи од clawing вашиот скап мебел.【Пакет】 : 1 piece Note : 1. Ве молиме бидете сигурни да се измери вашето куче или мачка за точни големината пред купување за да се обезбеди совршено се вклопуваат.2. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, item' s боја може да биде малку поинаков од слики.3. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.ве молиме прифатете го 1 - 3 cm грешка.Мали Животни Хабитат Пет Центар за Playing Cats Качување Играње и Спиење Свитлива и Преносни за Внатрешна Отворено, Идеални за Мали Раса Куче Куче Мачка Мебел Активност Центар Мачка Мебел Гребење Пост Алпинист Куќа Мачка Игра Кула Активност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Рампата се користи и како скала и гребење одбор.Деликатна ратан, направен од коноп јаже, се користи од ст

Ако вашите мачки премногу масти, Ова мачки дрво ќе му помогне да губат телесната тежина.Нашите мачки кач

1 име на производ : мачка ѕид 2 производ материјал; дрво; стил : едноставен и модерен, производот категориј

Едноставен дизајн, и лесно да се инсталира.Тоа е совршен за мали мачка и мачиња.На површината се покрива

Убаво cushioned кревет со покрена пробиваат за вашиот крзно бебињата да седат на и гледам низ прозорецот.КВА

Вашите мачки и домашно милениче може да има голема забава кога настапува.Совршен за вашите мачки гребењ

7 инчи)◆Максимална bearable мачка тежина : 15kg◆Производ листа : 1◆Дали да се соберат : да◆Применливи сценари

Речиси погоден за мачки од сите возрасти.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН Комбинираат мачка отпадоци и качување рамка

Оваа мачка качување рамка е специјално дизајниран за мачки да се игра и да се одморите.Тоа овозможува мн

Што виси на јажиња, исто така, нуди екстра забава.Забавно да се Игра Опремени со виси на јажиња, маче е те

[Мултифункција] : Оваа мачка дрво е опремен со мачка куќа, гребење пост, и платформа, овозможувајќи им на

Засилен мислења обвиткани со природни сисал јаже се задржи вашата мачка од гребење на вашиот мебел и ов

Зевање на добро поместена гледање костур, каде таа престојува, таа ќе биде многу удобно.Оваа слободна ст

1 СИЛНА И БЕЗБЕДНА : Оваа елегантна мачка дрво е 34 инчи висок и има зајакнат дното за да се осигура нејзин

Цврстата Структураединствена структура дизајн, внимателно обработени плочи, и здрав база дизајн може д

Ова е многу добра мачка пријател.Материјал : кадифен, големина : 62x58x135cm, убаво дизајниран, може да биде по

Безбедност : Мачка качување рамката е направена од сисал.Користење на сисал, исклучителна ткаење метод,

Ткаени мачки отпадоци : Избрани материјали, рачно ткаени и заврши на врвот, која исто така ги задоволува

овој висок квалитет на мачки качување решетката е многу погодна за домашни миленици' почивалиште, играч

Големина опис : Прирачник за мерење, ќе има 12cm грешка во согласност со фактичката големина.Ве молиме има

Направен од висок квалитет на Оксфорд ткаенина, трајни, водоотпорен и windproof.Природни лен материјал, отпо

Материјал : Природни Сисал Јаже & Мека Кадифен & Flakeboard.Супериорен материјали обезбедува добар квалитет,

Забава тунелот hammock Whether вашиот маче дека сака да се врати и назад во кој се одвојува замав тунел, или сак

Собранието е лесно со чекорпочекор инструкции.Забава Играчки : Вашата Мачка Може Да Скокаат Нагоре И На

★Стабилна поддршка : на дното, стабилна цврсто дрво триагол структура ★Полузатворени дизајн : Дизајнир

Стабилен и модерен, забава дизајн.Роман дизајн, тоа е многу различна од традиционалната мачки маратон.Л

Please wait...