0
clear
  • Dexas Класичен Jelli Сечење Одбор, со Рачка, 6 од 10 инчи, Црвена
  • -20%
  • -20%
Dexas Класичен Jelli Сечење Одбор, со Рачка, 6 од 10 инчи, Црвена

Dexas Класичен Jelli Сечење Одбор, со Рачка, 6 од 10 инчи, Црвена

DEN 388.80

Износ
Това е достапна

Направени од високо-густина пластика која е мирис отпорни и BPA-free.Нема да искриват, splinter, пукнатина или кора.Сечење одбор е не-porous, дамка, отпорни и пријател на ножеви.Dexas Jelli сечење на табли се направени во САД.Лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно.Оригиналот, класичен Jelli Сечење на Табли со Dexas се кујнски омилени.Jelli одбори се направени од високо-густина пластика која е и вид на ножеви и мирис кои се отпорни.Jelli сечење одбори исто така се отпорни на дамки и не-porous и нема да искриват, splinter, пукнатина или кора.Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно.Секогаш направени во САД!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Ги исполни Сите Ваши Кујна Потреби】 Бамбус сечење одбор сет вклучува 3 сечење одбори на разни големин�

➤ Течењедоказ ритам : 360степен водоотпорен ритам, која го спречува сок од потопуваат кога исечете овошј�

Има eveything што треба да се направи голем дар.Нашите дрвени бифтек резба одбор има уникатен и сигурен моде�

Уживајте во оваа збор charcuterie одбор со вашите омилени се чувствуваат добро фрази.Совршен одбор да ја осло

КВАЛИТЕТ – Стручно се намали од трупот на маслиново дрво, секоја одбор има своја уникатна форма и жито.Г

Вие сте гледање на еден на еден вид цврст Орев епоксидна пломба смола сечење одбор.Едната страна има син

Пакет Се Вклучени : 1 X Сечкање Одбор.Бамбус сечење одбор : лесно да се одгледуваат бактерии и тешко да се �

Црн орев е направен од цело дрво и може да се користи на двете страни за да се намали мирис.Тоа се прави н�

Вистински хард порцелан, 40 мл капацитет.Нозе база, емајлирани врвот на rim.Машина за миење на садови и мик�

ВИЗУЕЛНО ЗАПРЕПАСТУВАЧКИ крајот жито сечење одбор кој се издвојува за било countertop темно grained дрво дава м

НОЖFRIENDLY ДРВО : непречено бамбус површината на сечење одбор е убаво за ножеви, тоа нема да предизвика пре�

EA.Громот PLCB241805 MX Сечење Одбор Сет, 18" x 24" x 1 / 2", неабсорбента, непропадна на површина, машина за миење садо�

Пакет Димензии : 26 L x8 H x20 W (инчи).Пакет Тежина : 6 килограми.Земја на Потекло : Франција.Дел Број : 0 D8020 Electrolux

5 см,20*15cm Package се Вклучени : 1 x Флексибилни сечење board Type : Флексибилни сечење board100% сосема нов и висок квали

Тврдо сечење на даска за сечкање и режење.Масло заврши со прст жлебови за преносливост 3 инчи дебела, 18 и�

Горди да биде НИ Базирани на компанијата во Сан Франциско ✔ НОЖ ПРИЈАТЕЛСКИ ПОВРШИНАТА : Се бамбус е маз

На потег?Интегрирани прст костец направете го тоа лесно да се укине, флип и пренос од кујната на маса, ил�

Нашите производи се добро дизајнирани, практичен, секојдневен алатки кои се чувствуваат дома во секоја

Оваа Јован Boos Цреша Кујна Контра Врвот колекција е и атрактивни и функционална, обезбедување тешка долж

Дрвени сечење одбор : Тоа е лесно да се произведе нож марки и се крие нечистотија лошо.Бамбус сечење одбо

Вклучува бонус нож, острилка и четка во прилог на Почетниот Херој големи сечење одбор, ова сечење одбор �

❀Светли бои ќе привлечат децата внимание ❀На база на вода на еколошки бои, природно дрво, без мирис и не

Вие сте гледање charcuterie / сирење долго одбор со под страна Ogee раб.Дрвени предмети ленти се цврсти Пепел со

НАПРАВЕНИ ВО САД на трајни премиум квалитет на храна одделение неporoBPA free пластика.ФЛЕКСИБИЛНИ сечење од

Ние сме маж и жена тим и ние остварите секоја цел како што тие доаѓаат во, осигурувајќи дека секој одбор �

Материјал : ПП.Облик : Правоаголник.Тип : Сечкање Блокови.Се користи за : Избрани сечење на табли, исечете

Што добивате : пакет доаѓа со 1 парче ѕвезда нишалото одбор; ѕвезда нишалото одбор може да одговара на ва�

Ова е мора да има кујна додаток, без разлика на кој начин ќе парче тоа.Сечење одбор е направен од светлин�

Може да се користи како декоративни сечење одбор, база за еден централен, суши плоча, торта послужавник,

Мерки 1913 / 16 x 1413 / 16 инчи (приближно 20x15 инчен).Висока Густина Полипропилен (HDPP) Супериорен намали, темпера�

Please wait...