0
clear
  • PINDA THAILAM 200ML(ОВА ТВРДЕЊЕ.)
  • -20%
  • -20%
PINDA THAILAM 200ML(ОВА ТВРДЕЊЕ.)

PINDA THAILAM 200ML(ОВА ТВРДЕЊЕ.)

DEN 2018.40

Износ
Това е достапна

Пакет големина : 200ml PINDA TAILA од NAGARJUNA е ајурведа класичната масло за надворешни апликација.Pinda taila е класично ајурведа масло кое има противвоспалително дејство.Тоа е широко се користат во лекувањето на gouty артритис и други inflammtory се приклучат болки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА во Реално Време Болка е дизајниран за лесно, секојдневна употреба.Тоа апсорбира брзо,

❤【Закрпи Предности】Дише, Флексибилни, Водоотпорни, sweatproof, нема потреба да се загрее или ладно, флексиб

Напојува со diclofenac, од пропишаните видови на болка состојка.Клинички докажано за намалување на артритис,

Please wait...