0
clear
  • Италијански Улица Микрофибер Плоштадот Крпи, Помек Многу Абсорбента Чистење Облека за Куќа Кујна Автомобил Прозорец Подароци Лицето Измијте Крпи
  • -20%
  • -20%
Италијански Улица Микрофибер Плоштадот Крпи, Помек Многу Абсорбента Чистење Облека за Куќа Кујна Автомобил Прозорец Подароци Лицето Измијте Крпи

Италијански Улица Микрофибер Плоштадот Крпи, Помек Многу Абсорбента Чистење Облека за Куќа Кујна Автомобил

DEN 609.36

Износ
Това е достапна

Тоа може да ви помогне лесно да го направите сите чистење работа треба со леснотија.Произведени за да се минимизира lint и се спротивстават на намалување.Можете да ги користите овие крпи, одново и одново, започнете да штедите на хартија крпи.Ако имате било какви прашања во врска со купување на нашите крпи, ве молиме контактирајте со нас.Супер меки, трајни & Погодно италијански улица, Плоштад Towels You можат да ги користат доста никаде!Висат некои во бањата, стави некои во вашата салата торба за кога ќе работат до пот, остави некои во високо-квалитетни гостинската соба за вашите посетители, Ова е совршен подарок за вашата сакана - housewarming подарок - празник подарок за секоја прилика.Заврши себе лице & рака во блажен луксузни крпа - на крајот на еден долг ден, или на почетокот на нова, заслужуваат да уживате.9 инчи и елегантен ткаенина, било чистење ентузијаст може да се справи со овие крпи со леснотија, Тоа е најдобриот придружник за вашето семејство чистота.3 Видови на групи за да изберете осигурува ќе имаат многу крпи во рака за готвење и чистење потреби во ресторани, кујни, вечера маси, или само за било кое место во домот каде spills се заеднички.Многу Абсорбента МатеријалНаправени од врвен квалитет ткаенина овие Микрофибер Крпа за Чистење имаат мека, кадифен допир, многу абсорбента, Тие ја испорача екстремни absorbency и тешки пешкир и го постави фитили вода брзо за да се задржи за да се исуши.Италијански улица Кујнската крпа големина : доволно Голема (12.Ние ќе одговори на 24 часа.) мулти-цел, како што Кујна, Куќа, мебел, Прозорец стакло, Автомобил.Трансформира вашиот дом во светилиштето и вашата бања во мини спа со помош на мека микрофибер рака крпи.Hotel & SPA Крпи - Нашите крпи одлична за повеќенаменски, ќе се најде во Хотели и Бањи, Мека, издржлив, лесен и многу абсорбента рака крпи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пакет големина : Ова крпа сет содржи 2 рачни крпи,Секоја рака крпа 28.3x14.4inch.Материјал : памук и полиестер т�

Удобно washcloths е абсорбента,мека,лесна тежина,е идеален за тело и лице се мијат,погодна како fingertip крпи и с�

Страна / спорт крпа, 15 x 22 инчи.Направени од 63 Percent полиестер (Микрофибер) / 37 Percent Памук (velour тери крпа).Слик�

Материјал Опис : 100% Полиестер (Superfine Влакна).Производ Перформанси : Единствена Микрофибер Материјал Се К�

бела боја Крпи за бања Бања пешкир Бања листови Бања лист Голема бања крпи Бања крпи екстра голема Крпа �

Удобно washcloths е абсорбента,мека,лесна тежина,е идеален за тело и лице се мијат,погодна како fingertip крпи и с�

Сликата нема да исчезнат по перење.Машина за миење, собори сува ниска, не кајгана.Крпа ќе ја поврати свој

100% Памук.Се мијат Пред Употреба – Измијте ги пред првичната употреба, со цел да се зголеми absorbency и живот.

Страна / спорт крпа, 15 x 22 инчи.Направени од 63 Percent полиестер (Микрофибер) / 37 Percent Памук (velour тери крпа).Слик�

Од СУШТИНСКО значење ЗА СЕКОЕ ДОМАЌИНСТВО : Овој врвен квалитет 450 GSM крпа сет вклучува сите важни крпи з�

Ако имате било какви прашања во врска со овие 2 лице крпи (бања крпи), ве молиме контактирајте со нас, ние �

Овој луксузен крпа собата е направен од високо абсорбента 100% премија памук, со текот на 600gsm тежина, за не

Можете Да Ги Користите Речиси Насекаде!Висат Некои И Да Ги Преземат Брзо Се Мијат Во Бањата И Ја Стави Во

Ние не следи казна квалитетни одлуки, што ни дава 100% доверба на нашиот производ.Додадете луксузен акцен�

Крпи можат да се сместат во бањи, тоалети, спортски сали, хотели; или да се користат на плажи и кампување �

Материјал Опис : 100% Полиестер (Superfine Влакна).Производ Перформанси : Единствена Микрофибер Материјал Се К�

Машина перат, ладна вода, хлор, пак внатре кон надвор.Произведени во сад.Тоа е погоден за користење во се�

100% Памук.Направени со 100% Памук Овие Рачни Крпи се Меки и Кадифен Обезбедување на Голема Absorbency и Брзо Су�

Пакет големина : Ова крпа сет содржи 2 рачни крпи,Секоја рака крпа 28.3x14.4inch.Материјал : памук и полиестер т�

Пакет големина : Ова крпа сет содржи 2 рачни крпи,Секоја рака крпа 28.3x14.4inch.Материјал : памук и полиестер т�

Микрофибер.Димензии : 15 х 30 инчи / 38 x 76 cm, средна големина.Материјал : Микрофибер, направени од 80% полиесте�

Супер Абсорбента Крпа Лице Крпа Е Направен Од Една Единствена Микрофибер Материјал Со Висока Апсорпци�

100% Полиестер.Увезени ✈ Големина Информации : Може да се расплетува да W64" x L32", голема големина за плажа к�

Пакет на мека washcloths за лицето доаѓа со две различни модели : половина сива и половина sripe.Екстра мека и аб

ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : Овие високи крајот крпи имаат Модерни Солидна декоративни ткаат и имаат луксузен диза

Големина : околу 34 cm × 90 cm / Tenugui е традиционален Јапонски крпа.Тоа се карактеризира со тоа што се потешко

Пакет големина : Ова крпа сет содржи 2 рачни крпи,Секоја рака крпа 28.3x14.4inch.Материјал : памук и полиестер т�

Изработени од 100% Памук.Мека, absorbency и издржливост.Лесно да се мијат и се суши.Машина перат.Остануваат мек�

Please wait...