0
clear
  • Животно Богатства LBW-0164 Birdie Јазол Околу Часовникот Птица Играчки
  • -20%
  • -20%
Животно Богатства LBW-0164 Birdie Јазол Околу Часовникот Птица Играчки

Животно Богатства LBW-0164 Birdie Јазол Околу Часовникот Птица Играчки

DEN 618.00

Износ
Това е достапна

Промовира физичка активност и го спречува досада.Birdie играчки помогне во подобрувањето на животните однесување.Нудиме единствени текстури, бои, форми или звуци.Рачно направена & насликани со високо квалитетни материјали.Ги исполнува своите природни инстинкти да се лулаат и се искачи.Животно Богатства LBW-0164 Birdie Јазол Околу Часовникот Птица Играчки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Хрчак мелење камен е направен од природни лава камен, кој е безбедно, нетоксични.Идеал

За Средни до големи птици – ПВЦ Forager птица играчка од Супер Птица Креации е совршена големина за Ringnecks, С�

Изработени од еколошки, нетоксични и безопасно дрво, се многу безбеден за вашите убави птици.Тоа ќе го п�

Направени од издржлив тврдо.Вклучува две храна и вода чаши.Соодветно големина perches за средни птици.Игра�

Лесно да го привлече вниманието на птици и зголемување на забава на играње.На џвакање играчка да им помо

Направен од природни хартија свила, пластика, sepak takraw и други материјали, тој е безбеден и не‑токсични, д

Chewable и Лесно да се Соберат : Глодари' instinctual треба да се џвака, ова природно дрво играчка е издржлив, исто �

✔️ Машина перат па вашиот дом останува слободни од штетни бактерии.Овие играчки се популарни со кучиња

Тоа може да им помогне на малите животни промовира гнездење и џвакање инстинкти.Природно дрво е безопас

6 ѕвона се поврзани заедно, убава мелодија ќе се огласи кога папагали се искачи или залак на бел.Совршен �

Направен од природни Тимотеј трева, штета за целокупниот здрав начин на мали животни, без вештачки вкус�

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и не

Ги задоволува instinctual треба да се џвака.Направени од мека влакнести pithy дрво, што е неодолива да hookbill птиц�

За да виси во кафез.Со куќата, висечки мост, скалила и јаже.Со скалила и јаже.Ова детско игралиште е погод

Движење на постоечкиот риба во оваа интерактивна играчка ќе интрига мали птици.Забавно да се манипулир�

Ќе добиете 2 парчиња дрвени висечки мостови.Секој мерки 21.5 x 2.75 инчи.Yesland симпатична мостот е направен од

Зајакнување на домашно милениче се искачи и истражување, промовирање на вежба и да им помогне да развиј�

Светла и различни боја се направи за да се подготви вашата папагали' внимание.Направени на супериорен п�

〖 Трајни Млечни Алатки 〗 Како млечни алатки за вашите миленици, gerbil џвакање играчки помагајќи им мелењ�

Направена од акрилик, тоа е издржлив и цврсти.Тоа може да ја поттикне љубопитноста на птица дизајниран с

Овој тип на камен е направен од природни минерални,што е добро за нивното здравје и апсорбира некои nutritio

Please wait...