0
clear
  • CUJUX Професионални 8GB Пенкало RecordingTelephone Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone Глас (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една Големина)
  • -20%
  • -20%
CUJUX Професионални 8GB Пенкало RecordingTelephone Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone Глас (Боја : Како што е Прикажано, Големина : Една Големина)

CUJUX Професионални 8GB Пенкало RecordingTelephone Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone Глас (Боја : Како што

DEN 4116.72

Износ
Това е достапна

Вградена Li-ion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V излез.Вграден микрофон : omni-насочен микрофон.Поддршка телефонска служба(Овој режим не може да работат на мобилниот телефон).Поддршка на повеќе аудио(EQ) Аудио плејбекот во повеќе формати.Висока-брзина на конекција за податоци со USB 2.0, нема потреба од возење.Формат на снимање : WAVMusic игра формат : WAV, MP3 Support VOR гласовна контрола recording Built-во LCD дисплеј, Вградена во 8 GB memory Built-во Li-ion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V output Built-во микрофон : omni-насочен microphone Support телефонска служба(Овој режим не може да работат на мобилниот телефон)за Поддршка на повеќе аудио(EQ) Аудио плејбекот во повеќе formats Auto исклучување,Моќ funtion Previewing,пребарување play A-B repeat функција ја прегледувате презентацијата,пребарување play High-брзинска конекција за податоци со USB 2.0, нема потреба од driving USB поддршка систем : Windows 2000 и погоре, Не за Mac.OS систем.(Не за Win 8)Батерија(целосна доплата) : Снимање : до 20 hours Recording bitrate : 32 KBPS/192 KBPS/384 KBPS optional Stereo слушалка : 3.5 mm стерео socket Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 BUC.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е�

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Врвот UKBK10 W0901000 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕи�

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

USB Напојување со Полнење на Кабелот на Полначот Доведе Кабелот За Proscan PLT9650 G 9" Таблет КОМПЈУТЕР...

Жица за Складирање Кошници : Земете 2 бакарна жица mesh кошеви во стилски зголеми златна боја.Поставете го

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

★CUSTOM SIZE : Safety net жица со дијаметар од 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да се прилагоди �

Овој кабел е 95cm долго со I / PBконектор на едниот крај и 3.5 мм машки џек за слушалки влезови, на други.Игра в�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

✔【Удобен и Лесен за Употреба】 : На ергономски рачка, го прави лесно да го притиснете и да го спаси напор

PETG (Полиетилен Terepthalate ГликолModified) 3 D печатач со вжарено vacuumed запечатени со desiccant има висока цврстина со и

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

550mm, Фокусна Должина Авто Ирис Леќа.Доаѓа со капа за заштита на леќите добро.Како замена дел за видео над�

Please wait...