0
clear
  • AMBF WC20S94X7T-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 40 Инчи Должина, 304 СВ Јадро, 226/Пролет Крајот Капи Тефлон О-Прстен/Запт?
  • -20%
  • -20%
AMBF WC20S94X7T-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 40 Инчи Должина, 304 СВ Јадро, 226/Пролет Крајот Капи Тефлон О-Прстен/Запт?

AMBF WC20S94X7T-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 20 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар

DEN 1216.80

Износ
Това е достапна

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Механички MERV8 Филтер Надминува ASHRAE Стандард 62 воздухот чистење спецификации за филтри инсталиран течен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Отстранување од 1um да 100um.7 бар) @ 155 F (66 C)60 psid (3.4 бар) Micron Ratings1, 5, 10, 20, 25, 30, 50, 75 & 100 Biosafety All полипропилен компон

Го заменува p / n 03 EN66040 G16 SO.Со гордост се Направени во САД.Произведени со највисок квалитет на материјали

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Сите Четири Серија касети се ослободени од surfactants, врзива или лепила од било каков вид.Advantages Removal од 1um да

Држава на уметноста компјутерски контролирани процесот на производство испорачува исклучително точни

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

Континуирано 4зона структура обезбедува ефикасно предфилтрирање и завршни филтрација.Сите Четири Сери

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

Континуирано 4зона структура обезбедува ефикасно предфилтрирање и завршни филтрација.Спецификација : �

Please wait...