0
clear
  • SPNEC LQGSYT Синтетички Влакна Жените Плетени Beanies Шапка Перики со Долга Брановидна Коса Екстензии за Девојки Лесно се Носат
  • -20%
  • -20%
SPNEC LQGSYT Синтетички Влакна Жените Плетени Beanies Шапка Перики со Долга Брановидна Коса Екстензии за Девојки Лесно се Носат

SPNEC LQGSYT Синтетички Влакна Жените Плетени Beanies Шапка Перики со Долга Брановидна Коса Екстензии за Девојки

DEN 2809.20

Износ
Това е достапна

Боја класификација : Aoki лен сива.Избрана свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Мат високи-температура свила материјал : не-рефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со вистинска човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.Боја класификација : зелено дрво лен gray Hair материјал : висока температура wire Wig фризура : круша цвет head Features : стилски personality Featured свилен вистинска човечка коса : изберете мазна вистинска девојка коса, мека и сјајна, издржливи.Мат високи-температура свила материјал : не-рефлективен или сјајна, природни и реални, да се спореди со вистинска човечка коса.Шапка и коса : невидливи конекција, lifelike, природни и смирувачко носи искуство.Погоден за разни лице форми : дизајн на шапка може да го менува лицето форма и покривање на челото.*Answer : ___________________________ Note : Мат високи-температура свила не може да биде обоена.Пакетот вклучува : 1pcs шапка wig Note : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето。Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

[Боја на перика] Како што е прикажано во перика (поради различни монитори или светла, не може да биде мала

Перики се должи на истиснување во пакување и транспорт процес, производ што сте го добиле може да изглед

Просечните жени главата големини се движат од околу 2223 инчен,.Нашите платно блок главата е спакуван во П

Материјал : Челик забите со крпа.Количина : 32 компјутери по пакет.Боја : Темно Кафеава Боја.Големина : 3.1 cm

Riva има коса меѓу 1618" долго.Riva доаѓа во права текстура со некои долго слоеви.Riva на косата е многу разноврс�

Материјал : Висока Температура Влакна.За Вашите Пријатели Или За Некој Ваш Близок До Вас Кои Сакаат Мода

100% ракаврзани monofilament врвот, 100% ракаврзани со најмногу удобно мрежа.Коса : Човечка Коса.Моделот Покажува

Се Чувствува Многу Како Човечки Косата И Скалпот, ТочноНаЖивотот Во Секој Детал;.Косата Предност : Приро

Капа Големина : Средна Големина (22.Мека Швајцарската чипка е деликатна и дише.Може да се намали со тресок

Моделот носи боја "Шампањ Вкоренети", кои можат да бидат различни од вашите избрани боја.Одбраната Боја �

3 Природно и удобно, мека и еластична ,полесно да се носат.Бидете сигурни дека ќе се бараат преку соодве�

5 инчен),Просечната Големина,прифатливо за повеќето главата големина.Ве молиме не користете чешел за да

Ако имате било каков проблем, ве молиме да не даде лоша критика, само контактирајте со нас слободно , Ние

свиленкаста и мека кошер перика sheitels.Швајцарскиот чипка 5*5 со Машинанаправени weft назад.Капа големина : M(

❤ Пакет,Користете повод:1 * Моден Сина Синтетички пред чипка перика + 2 * Слободни Перика Капи.Q2 : Метежот

Боја носи со моделот е 14 H.Бојата ќе примите може да се разликуваат од своч прикажани се должи на вашиот м

3 Чешли околу, Во страни и назад.Две прилагодливи ремени во задниот дел од чипка пред перика, која Одгова�

(3)Густина : 150% Луксузно Целосна Мека Ве Молиме Имајте Чипка Далеку Од Оган.Ако Ви Треба Под Итно, Користе�

Удобно прилагодливи мрежа капа која е прилагодлива големина.Се вклопува безбедно за целодневно носење.

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

✦➤Боја : Не е важно она што боја на вашата кожа е, црно или бело, апсолутно Природна боја на перика ќе одг

* Една големина им одговара на повеќето луѓе Тоа може да ви помогне да се одржи вашата коса во место Оваа

Големина : 14nch Our објекти вклучувајќи чипка пред перики, полна машина направени перики и косата екстензи�

* Сите на Сон Душата премиум синтетички перики се направена со врвен квалитет синтетички влакна за прир�

5") во Стандардно, Glueless Велкро Кршење Дизајн Перики со 4 Чешли и Прилагодливи Ремени, Тоа Може да Одговара

100% дише нето направи да се чувствувате удобно кога ќе го носат.Капа Големина : прилагодлив ремени за да о

❤Коса Материјал : Бразилски Права Коса богородица човечка коса чипка пред перики,здрави и живи,удобно п

Губење на текстурата : само како слика шоу, може да restyle на други текстура лесно Бебе коса сите наоколу со

КАРАКТЕРИСТИКА : перика капа употреба нето оние, овој вид на дише нето капа може да направи да се чувству

Please wait...