0
clear
  • Гравитацијата 3000.1 D Класа D Автомобил Засилувач - 3000 W, 1 Ohm Стабилна, Дигитални, Monoblock, Mosfet Напојување, Одлична за Subwoofers (2 Генерација) со SoundXtreme AP6 Бас Машина Пакет
  • -20%
  • -20%
Гравитацијата 3000.1 D Класа D Автомобил Засилувач - 3000 W, 1 Ohm Стабилна, Дигитални, Monoblock, Mosfet Напојување, Одлична за Subwoofers (2 Генерација) со SoundXtreme AP6 Бас Машина Пакет

Гравитацијата 3000.1 D Класа D Автомобил Засилувач - 3000 W, 1 Ohm Стабилна, Дигитални, Monoblock, Mosfet Напојување,

DEN 3359.76

Износ
Това е достапна

3000 W Max Класа D @ 1 Ohm, Стабилна во 2 Ohm и 4 Ohm со Бас Knob Вклучени (2 Генерација).S/N Сооднос > 70 d B со Фреквенција Одговор на 8 Hz ~ 180 Hz и THD 70 d B со Фреквенција Одговор на 8 Hz ~ 180 Hz и THD.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Hifonics ZG3200.1 D Класа D Засилувач + Гравитацијата Магнет Телефон Носител на Пакетот.Моќ Оценка : 4 Ohms : 800 W x 1 2 Ohm

ЛЕСНА КОНТРОЛА.Контрола на вашиот звук со овој автомобил на аудио засилувач.Направени за ефикасна моќ, �

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ АВТОМОБИЛ АУДИО ЗАСИЛУВАЧ од Еден од најдобрите вредности ќе најдете за автомобил а

ML POWER1 Херц Monoblock 1000 W Класа D Amplifier FEATURES : СПЕЦИФИКАЦИИ : Monoblock subwoofer засилувач од 600 w RMS x 1 во 4 ohms (1,000 w RMS x 1 во 2

Изграден за Моќен Звук – се Зголеми моќта ефикасност, со истовремено подобрување на квалитетот на звук�

2 Ohm Стабилна Работа & Мека Го Вклучите Коло.Термички и Звучник Краток Заштита Circuitry.ТешкиДолжност Алумин

4 v); 300 w RMS на 2ohm оптоварување (14.Мала меморија и компактна шасија го прави овој моно засилувач лесно да го

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Искуството ќе се чувствувате како да сте во некои концерт каде што секој звук е коишто се слушаат за вас.

Полн опсег.КласаD засилувач.Crossover HPF и LPF.Зачестеност Одговор : 10 Hz ~ 20 KHz 1 канал од 1200 w RMS @ 1 Ohms.Број на Канал�

Класа D Мал, Компактен 4.75" Шасија.Mosfet Pwm Напојување.Високо ниво на Текст.Слабо : 1.63"h X 4.75"w X 12.25"г.На Жилет Се�

1 D : Amp Класа : Класа D, Засилувач Вкупна Канали : 1, Засилувач Max Моќност (w) : 1200.26 V, Гаранција : 1 Година, Објек�

Засилувач Променлива Ниска Помине Crossover 12d B по Октава : 40 Hz300 Hz, Засилувач на Ѕвонење Контрола / Параметр�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

(1) Алпска SA60 M 600 Watt RMS Моно Автомобил Аудио Засилувач Subwoofer Amp КласаД (1) Rockville RWK41 4 Мерач Комплетен Автомоби

Monoblock Моќ Перформанси Серија Класа А / Б Автомобил Засилувач.Жичен далечински бас ниво на контрола вклуч

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Please wait...