0
clear
  • BOKA Продавница - 100Pcs/Пакет Везови Конец Занает Тема Bobbin Крстот Бод Складирање Носителот Пластичен Прибор за Шиење
  • -20%
  • -20%
BOKA Продавница - 100Pcs/Пакет Везови Конец Занает Тема Bobbin Крстот Бод Складирање Носителот Пластичен Прибор за Шиење

BOKA Продавница - 100Pcs/Пакет Везови Конец Занает Тема Bobbin Крстот Бод Складирање Носителот Пластичен Прибор

DEN 396.00

Износ
Това е достапна

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занает.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата сестра, тетка, мајка, баба и пријатели.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.ШИРОКО се КОРИСТИ : Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејство и пријатели, деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, String Уметност, DIY Проекти, Занаети Подароци, го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.DIY handcrafts за деца.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот Бод, Пријателство Нараквици, Кесички, Tassels, Перници, Роденден Картички, Играчки, Украси, Ракавици, Шалови и така натаму.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши надвор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✔️Загарантирана да одговара за Bernette Машина за Шиење Модели : Деко 340 ✔️Загарантирана да одговара за Elna

Bobbins одговара за DURKOPP Адлер 203, 204, 205, 166, 266, 366 ОДГОВАРА ЗА Consew 2050 година, 751 R, 754 R, 756 R, 757 R, 758 R, 759 R.ОДГОВАРА ЗА S

【Bobbin Конец за Шиење Поставите】36 Pcs bobbins и конци за шиење со голем асортиман на бои, совршени за секојдне�

Cutex Бренд производи се продаваат и дистрибуираат исклучиво од страна на Cutex Материјали за Шиење само, си�

Нова Серија 8 Џамбо Bobbin За Чување.Bobbin #0250325001 Има 23 џамбо bobbins.нова серија 8.Bobbin и Saver Има.Нова Серија 8 Џамбо

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 1022 Машина за Шиење.Количина : 4 Лесно да се замени и употреба, �

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 4482 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ј�

Нека вашата класа направи сопствени празник украси за нивните родители во текот на празниците.Нека ваш�

Bobbin Случај За Elna Машини За Шиење.Се вклопува Elna модели : 830 експресивен, 860 експресивен, 900 експресивен, 920 �

Одговара На Husqvarna Викинг Група (6) Platinum 955 Е, Платина 950 E, Платинум Плус, Платина 770, Платина 775, Платина 750 Ва�

Карактеристики на производот : Количество : 50 Компјутери bobbins with assorted colors конец за шиење е доволно да се к

Оваа Нова Bobbin Winder # BW1222 кои одговараат на следниве модели.Користи Bobbin Winder Гума – 15287A Замена за BABYLOCK BL702, BL7

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 354 Машина за Шиење.Лесно да се замени и употреба, направете ја

Бел вез машина bobbins 12 пакет Големина L 3 / 8" x 13 / 16".Направени со 75 D / 2 (60 тежина) филамент полиестер нишка с

Bobbin Случај #18045 Towa Јапонија За Consew 199 RB, 205 RB, 206 RB Машини за Шиење.Bobbin Случај # 18045 Се вклопува Cosnew модели : 120,

Bobbin Winder Гума, Гума Прстен #15287 Големина : 1 / 4" дебела, 9 / 16" внатре дијаметар, 11 / 8" надворешен дијаметар.одго

За пејач 9005, 9008, 9010, 9015, 9018, 9020, 9022, 9027, 9030, 9032, 9034, 9044, 9110, 9130, 9134, 9210, 93220, 9323, 9334, 935 U, 9408, 9410, 9416, 9420, 9423, 9430, 9432, 9444, 9500

Please wait...