0
clear
  • ss7 Кристал Бисер Кристал Рамен Грб Боја Микс Направени во Австрија
  • -20%
  • -20%
ss7 Кристал Бисер Кристал Рамен Грб Боја Микс Направени во Австрија

ss7 Кристал Бисер Кристал Рамен Грб Боја Микс Направени во Австрија

DEN 311.28

Износ
Това е достапна

Австрискиот Кристал Кристал Бојата Се Мешаат.Камен Големина : ss7 / 2.15 mm Квантитет на пакет : 200 парчиња.Избрани, случаен боја микс како што е прикажано во слика.Нема гаранција на точната боја микс или износ на секоја боја.Совршен за накит, украси помине уметност, полимер парчиња, занает разубавувањето.Foiled назад за интензивна одраз и искра.Станот за лепење или поставување.Австрискиот Кристал Кристал Бојата Се Мешаат.Камен Големина : ss7 / 2.15 mm Квантитет на пакет : 200 парчиња.Избрани, случаен боја микс како што е прикажано во слика.Нема гаранција на точната боја микс или износ на секоја боја.Совршен за накит, украси помине уметност, полимер парчиња, занает разубавувањето.Foiled назад за интензивна одраз и искра.Станот за лепење или поставување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Круг 5mm или прибл 3 / 16" Висок Квалитет Доведе Слободни Акрилик (Пластика) Рамна Назад Rhinestones.На накит разм�

Широка употреба : разни димензии на круг стакло камења се во можност да ги исполни вашите DIY потреби, мож�

Материјал â€" Sequins се направени од квалитетен материјал, мазна и трајни производи за користење.Едностав

пакување листа:кристал AB мешани форми се шие на кристал Капка облик : 18x25 мм ,13x18 mm 2 парчиња секој;Овалн�

Пакување : 5 метри / roll.Кристал големина : SS6 2 mm 400 rhinestones / метар.SS8 2,5 mm 330pcs rhinestones / m, SS10 2.8 mm 305pcs rhinestones / m, SS12 3м

Холограмот sequins имаат glittery, sparkled повеќе рефлексивни заврши.Произведени од високо квалитетни sequin матери�

Материјал – Sequins се направени од квалитетен материјал, мазна и трајни производи за користење.Едноставн�

Бисер Applique Кристално Јасна Кристал Печ 12.5".Производство : дизајнер, рака за шиење со користење на високо�

Кристално Јасна Сребро Beaded Огледало Пар Кристал Appliques 6.25".Производство : дизајнер, рака за шиење со корис

Кристал Кристал Applique Сребро Beaded 6" Прекрасни И Убави.Производство : дизајнер, рака за шиење со користење �

Количина : дојде со 1 парчиња ѓердан ѓердани со прифатлива цена.Материјал : кадифе,чипка,кожа и легури,ун�

Количина : мешани 8 стилови, вкупно 100pcs, стилови и големини се испраќаат по случаен избор.Големина : 7mm18mm.М

јасно ab боја, 20 компјутери,рамен грб, 32x38mm.може да се пораби на облека, или да се залепи со лепак.можете да

Холограмот sequins имаат glittery, sparkled повеќе рефлексивни заврши.Произведени од високо квалитетни sequin матери�

Широка употреба : разни димензии на круг стакло камења се во можност да ги исполни вашите DIY потреби, мож�

Нежен цвет sequins.Мат sequins имаат мека матирано, свилен изглед и се чувствуваат.Цветовите се 5mm (13 / 64") со цент

Големина : 4x8mm 5x10mm 7x15mm 9x18mm 17x32mm.Материјал : стакло, кристал + метал ноктот.Употреба : за шиење.Дупка : 4 дупки

Applique Сребро Beaded Кристал Кристал Мотив 15.5".Производство : дизајнер, рака за шиење со користење на високок�

Материјал – Sequins се направени од квалитетен материјал, мазна и трајни производи за користење.Едноставн�

Материјал : кристал Кристал.Големина : 17.7" * 1.57" венчаница applique.Може слободно да се прилагодат во различни

Производ содржина : 1 Кристал апликатори стапче ги поставува стандардите со 7 различни големини совети,1

Име На Производ : Ноктот Првенство Кристал.Производ материјал : кристал камен и бакар од ноктот.Производ

Please wait...