0
clear
  • Morse Сечење Алатки 59551 - Карбид Брус - Двојно се Намали, Цилиндрични, 3/4 во Главата Кол, 1 во Должина на Сечење, 1/4 во месо тело Кол.
  • -20%
  • -20%
Morse Сечење Алатки 59551 - Карбид Брус - Двојно се Намали, Цилиндрични, 3/4 во Главата Кол, 1 во Должина на Сечење, 1/4 во месо тело Кол.

Morse Сечење Алатки 59551 - Карбид Брус - Двојно се Намали, Цилиндрични, 3/4 во Главата Кол, 1 во Должина на

DEN 6732.72

Износ
Това е достапна

глава дијаметар : 3/4 во.крајот тип : Радиус Крајот.месо тело со дијаметар : во 1/4.трговија број : SC-7. должина на сечење : 1 во.Спецификација : глава дијаметар : 3/4 inend тип : Радиус Endshank дијаметар : 1/4 intrade број : SC-7length на намалување на : 1 infinish/слој : Brightshape : Cylindricalhead материјал : Carbidecutting работ тип : Двоен Cutharmonization код : 8207.90.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

глава дијаметар : во 1 / 4.крајот тип : Обичен Крај.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : SA1 должина �

глава дијаметар : 1 во.крајот тип : Крајот се Намали.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : SB9...

Material : Diamond.Size : DI41 SS.ISO NO : 806.313.019.023.012 Пакување : 100 PCS / ПОЛИ ТОРБА.Квалитет : CE&ISO.Материјал : Дијамант Модел : �

глава дијаметар : 3 / 4 во.крајот тип : Укажа Крајот.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : СЕКРЕТАР15

МАТЕРИЈАЛ Волфрам Карбид, со висока цврстина и добра цврстина, обработка цврстина стигне до HRC70.СЕЧЕЊЕ �

глава дијаметар : 5 / 8 во.трговија број : SE6 NF.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.заврши / слој : Светла.должина н�

【Премиум Материјалот】Направен од висок квалитет на волфрам челик, безбеден и сигурен.Издржливост е де

Содржи Kodiak Сечење Алатки бренд САД направени карбид burs за алуминиум и други обоени метали.Избрани bur фор

глава дијаметар : 5 / 8 во.крајот тип : Радиус Крајот.месо тело со дијаметар : во 1 / 4.трговија број : SC6 NF.долж�

Мазна Чип Отстранување : датотека вежба малку сет дојде со голема работна ефикасност и чип отстранување

Мазна Чип Отстранување : датотека вежба малку сет дојде со голема работна ефикасност и чип отстранување

Исто така компатибилна со вен ротари алатка.Дијамант Burrs тие се одлични за дрво.Компатибилен со rotery алат

Цврст Материјал : Целосна карбид Волфрам челик изградба,издржливи.Совршен concentricity и конзистентноста на

Солидна карбид tools нуди долго алатка живот и побрзо сечење брзина од други супстрати, но се повеќе кршли�

【Форма】 Двојно се Намали Цилиндричен Облик, со Радиус Крајот SC3, Големина : 45mm месо тело должина, 1 / 4" мес

Направена од ултрафини зрна зацементира карбид материјал со добар мелничката, сечење перформанси, обез

Широк спектар на употреба вклучува телото продавници,измислица продавници,воздухопловна индустрија,к�

Алуминиум намали SC3 L6 Цилиндар Топката Носот Главата Форма 1 / 4" (6.35 mm) месо тело и 3 / 8" (9.52 mm) глава дијамета

Please wait...