0
clear
  • Екран Заштитник Antishock Анти-да се Загрози Анти-Нула Компатибилен со Таблет GBtiger L1008
  • -20%
  • -20%
Екран Заштитник Antishock Анти-да се Загрози Анти-Нула Компатибилен со Таблет GBtiger L1008

Екран Заштитник Antishock Анти-да се Загрози Анти-Нула Компатибилен со Таблет GBtiger L1008

DEN 633.60

Износ
Това е достапна

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да бидете сигурни дека тоа не ќе се скрши за време на превозот.ОВАА Е ДА СЕ СПРЕЧИ ЗАШТИТНИК ОД ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА ОВИЕ КРИВИ РАБОВИ, КОЈА МОЖЕ ДА ГЕНЕРИРА МЕУРЧИЊА ИЛИ ПОВРЕДЕНИ ОКОЛУ РАБОВИТЕ".Оваа заштитник има извонредни карактеристики, тоа е составена од неколку слоеви на supramolecular материјали способен да издржи влијанија, паузи, гребнатини и до 75% помалку експлозии, со дебелина од 0. Сите Antishock заштитници се наменети исклучиво за секој модел. 5 СЛОЕВИ ДИЗАЈНИРАН ДА ги АПСОРБИРА ВЛИЈАНИЈА - Леплив слој со воздушен балон порака - Шок апсорпција и амортизирање на layer - Влијание дисперзија слој - Ултра отпорни еластичен слој - Анти-нула силиконски слој ANTISHOCK - ANTISHOCK - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ ТАКТИЛНИ - FULL HD - ОДВРАТАТ ВОДА - АНТИ-НУЛА.32 мм и 99% транспарентност, заштитник ќе бидат невидливи во својот екран одржување на допир чувствителност и дозволувајќи им на сите видови на отпечаток читателите.На Antishock заштитник е многу лесно да го инсталирате, поради неговата интелигентни воздух балон ослободување на системот и неговата леплив слој кој ќе ви овозможи да го инсталирате сами.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Платно панел големина】 : Уметникот постери 6 Панели 30x40cm платно формулиран,matisse отпечатоци 【Различни �

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Модел : MTS102;Оценка : AC125 V 6 A.Број на позицијата : 2(ONON);Pin Број

4,Висока Дефиниција Проекција ЛеќаОстри И Светли Проекција Ефект ,без Грешки,нема потреба кодирање,100% с�

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

Жица за Складирање Кошници : Земете 2 бакарна жица mesh кошеви во стилски зголеми златна боја.Поставете го

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

★CUSTOM SIZE : Safety net жица со дијаметар од 8ММ (0.31"), мрежа проред 10 CM(3.93").На заштитна мрежа може да се прилагоди �

♦ Компатибилен Модел : Луксузни Electroplate Дијамант Позлата Рамка Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со

Целосен сет на 10мм tools! 12 приклучоци (1 / 2", 3 / 8", и 1 / 4" диск), 3 клучеви (ratcheting, комбинација, и грлоend), и еден ор

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

PETG (Полиетилен Terepthalate ГликолModified) 3 D печатач со вжарено vacuumed запечатени со desiccant има висока цврстина со и

Тело : 95% Полиестер, 5% Spandex; Надеж : 90% Полиестер, 10% Spandex.Еластична затворање.Висок Пораст дизајн со широк е�

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Направени со висок квалитет на материјали, вклучувајќи соодветен капак, од не ' рѓосувачки челик чешми и

USB Напојување со Полнење на Кабелот на Полначот Доведе Кабелот За Proscan PLT9650 G 9" Таблет КОМПЈУТЕР 137% Сосема

16 во)▸Безбедност на мрежа растојание : 6cm(2.✎Спецификација : ▸Име на Производ : Коноп јаже нето▸Безбедно

100% Памук.Drawstring затворање.Машина За Миење.Материјал : Памук смеса.Ладно,Суво и Удобно.Изградена за активе

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Овој кабел е 95cm долго со I / PBконектор на едниот крај и 3.5 мм машки џек за слушалки влезови, на други.Игра в�

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Please wait...