0
clear
  • Виолончело Музика Татко Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа
  • -20%
  • -20%
Виолончело Музика Татко Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Виолончело Музика Татко Арт Деко Мода Нокти Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

DEN 684.96

Износ
Това е достапна

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Chain Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Татко,Keychain,Култура,Шише Настроената,Храна,Автомобил-стил,Копче Прстен,Клуч на Носителот,на Подарок.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

16pcs / ПОЛНЕЊЕ : 16pcs различни алатка комбинации помогне со различни нога probl , ноктите clipper комплет може да �

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стер

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионал

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обе�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Исклучителна маникир поставена е спакувана во кожен кутија, таписерии и убава.Нокти множества се соврш�

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д�

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

тоа се направи животот лесно 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир

Добредојдовте да го купат.тоа се направи животот лесно.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме д

Најдобар Подарок : Нашите Нокти Алатки доаѓа со естетски дизајн на пакување.Висококвалитетни материјал

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но�

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Ергономски дизајн Нашиот единствен справи со дизајн им овозможува на тример да се одржи на прстите, што

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с�

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Please wait...