0
clear
  • Сребро Инкрустирани Позлатени Чај Производител на Чај Тенџере Страна се Справи со Сребро Тава Чај Teapot Јавни Кунг Фу Чај Поставите S. Y. MMYS
  • -20%
  • -20%
Сребро Инкрустирани Позлатени Чај Производител на Чај Тенџере Страна се Справи со Сребро Тава Чај Teapot Јавни Кунг Фу Чај Поставите S. Y. MMYS

Сребро Инкрустирани Позлатени Чај Производител на Чај Тенџере Страна се Справи со Сребро Тава Чај Teapot Јавни

DEN 2246.40

Износ
Това е достапна

【АПЛИКАЦИИ】 Домаќинство, канцеларија, собирање, одмор, подароци, подарок за свадба, роденден, Божиќ, денот на благодарноста и годишнина, се создаде среќен време со чај сетови. 【ПРЕДНОСТИ】 Со цел да се осигура дека може да се добијат парцели во добра состојба, нашите производи се испраќаат директно од нашата фабрика, и ние внимателно ќе ги провери секој производ пред пратката. 【ИЗРАБОТКА】 Топење сребро, фалсификување, сечење, груба обработка, изработка на алатки, доработка, заварување, мариноване. 【НАЈДОБАР ПОДАРОК ИДЕЈА】 Спакувани во елегантна кутија.Најдобар подарок за вашето семејство и пријател на различни фестивал како што Роденден, Свадба, ден на Мајката, Таткото ден, денот на Благодарноста, Божиќ или било давање на подарок прилика.Состојба : 100% new Project Тип : Teapot Production : Handmade Material : внатрешниот ѕид S999 фунта сребро, керамички surface Packing : исклучителна дарба packaging Size : беа 25,5 cm долги * 10.5 см high Capacity : 550 ml Checklist : 1 x teapot.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

За својот елегантен изглед, тоа е класичен парче што ќе се вклопи во добро за време на формални вечери на

Направени од храна одделение за безбедност PP материјал, ова вино carafe е еден од најдобрите избор за вас.Ш�

Изградена од дебело стакло, отсуство на олово гарантира 100процентно рециклираат производи.Отпорни на з�

Опис на производот Прекрасни елеганција; современа талент ги исполнува безвременски традиција со овој

Издржливи широк отвор leadfree стакло, најмногу вода, канти и сок од лименки се болни на вода и чист, но со ши�

Висок Квалитет на Стакло Направени од издржлив висок квалитет стакло и се состои од 4 пластични капаци �

Во Ин Помеѓу, многу поети се откриени и многу песни се пеат во текот на стомна на пиво.Ако голема маса на �

【Одлични Услуги на Клиентите】Во процесот на логистика и транспорт, неизбежно е дека пакетот е оштетен�

Тоа може да се користи не дома, но исто така и во канцеларијата.Дршката дизајн е разумна, лесно да ги собе

Автентични Рачно изработени и живописана од Мароко уметничките со стаклен финиш.Совршен за сокови, вод�

A9501 C05 / 1636 Карактеристики : Chartres колекција Поставете ги вклучува 1 виски decanter и 4 старата мода Очила Дизај�

Рака намали кристално за врвен детали и јасност.Одлично направена за лесно ракување и издавање 8.5" H x 4.5" W

Alfidur тешко стакло лагер овозможува контрола на температурата за неколку часа.Безвременски дизајн на уб�

Модерен и елегантен дизајн.употреба во затворени простории и на отворено.Одлично за собири, забави, ска�

Спецификација : Материјал : Бакар, Висина : 6.5" Инчи, Ширина : 4" Инчи, Тежина : 350 Грам, Капацитет : 34 Оз.Оваа

Индискиот древна медицина Ајурведа силно се препорачува пиење на водата се чуваат во бакарни садови дн�

capacity Included Додатоци : Infuser Стап; Кисна со вашиот омилен зеленчук, овошје и билки за подобрување на flavor Ice Ја

Направен од висок квалитет на акрилна пластика, не е лесно да се пробие и издржливи.Тесен врат овозможув

Генијалност квалитет.Leadfree стакло материјал / здравје, безбедност и мир на умот.Прашинадоказ покрие диз

Оваа carafe е направен од премиум borosilicate стакло и е способен да температури од 0 до 300℉ што значи дека може д

Удобно се справи со дизајн, цврсти и издржливи.Голем штекер дизајн, лесно да се чисти.Голем капацитет за

ТОПЛИ и ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ Термички отпорни на 300 F ова стакло стомна може да се користи за да му служите и на

Висок квалитет на топлина отпорни стакло,трајни,фрижидер безбедно и stovetop безбедно,издржи температура 20

Please wait...