0
clear
  • Крамер TP-310A 1:10 Компјутерска Графика, Видео, Аудио и РС-232 Над Извртени Пар Приемник/Дистрибуција Засилувач
  • -20%
  • -20%
Крамер TP-310A 1:10 Компјутерска Графика, Видео, Аудио и РС-232 Над Извртени Пар Приемник/Дистрибуција Засилувач

Крамер TP-310A 1:10 Компјутерска Графика, Видео, Аудио и РС-232 Над Извртени Пар Приемник/Дистрибуција Засилувач

DEN 22944.00

Износ
Това е достапна

HDTV Компатибилни.Max.Resolution - WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли - 15-pin HD излези.Синхронизација на Поларитетот Settings - H & V прекинувачи.Систем Опсег (Извртени Пар) До 100 (320ft).На TP-310 A е висока-перформанси извртени пар приемникот и дистрибуција засилувач за компјутерска графика, видео, аудио и РС-232 сигнали.Единицата зема еден извртени пар на влезни и обезбедува десет извртени пар излези плус две компјутерската графика и видео, две стерео аудио, две S/PDIF аудио и две RS-232 излези за локален мониторинг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн.Поддршка highspeed 2.0 за пренос на податоци протокол.Генерално одговар

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Модел : MTS102;Оценка : AC125 V 6 A.Број на позицијата : 2(ONON);Pin Број

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Целосен сет на 10мм tools! 12 приклучоци (1 / 2", 3 / 8", и 1 / 4" диск), 3 клучеви (ratcheting, комбинација, и грлоend), и еден ор

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Врвот UKBK10 W0901000 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕи�

Екстра голем, широк агол огледало, секогаш ќе има целосен поглед на вашите скапоцени еден.Премиум shatterproo

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Тело : 95% Полиестер, 5% Spandex; Надеж : 90% Полиестер, 10% Spandex.Еластична затворање.Висок Пораст дизајн со широк е�

Освежувачки и Buoyant оваа смеса е комерцијален мешавина на масла дизајниран да ги подигне и обнови на себе

【Платно панел големина】 : Уметникот постери 6 Панели 30x40cm платно формулиран,matisse отпечатоци...

16 во)▸Безбедност на мрежа растојание : 6cm(2.✎Спецификација : ▸Име на Производ : Коноп јаже нето▸Безбедно

Please wait...