0
clear
  • Markwort се Фрли Долу бази Со Бокали Плоча
  • -20%
  • -20%
Markwort се Фрли Долу бази Со Бокали Плоча

Markwort се Фрли Долу бази Со Бокали Плоча

DEN 684.72

Износ
Това е достапна

3 База Плочи : 13 1/2" x 13 1/2" x 1/8".Дома Плоча : 17 1/2" x 17" x 1/8".Стомна е плоча 17 1/2" x 5" x 1/8".Одлично за излети или училиште употреба.Економија сет на гума основи, вклучувајќи дома плоча и стомна е плоча.Дизајниран за било внатрешна или надворешна употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Службен плоча за мали и младинска лига тимови 17" x 17", во внатрешноста на рабовите 8.5".Beveled страни коса во з�

Со четири страни, кутијата е погребан во стомна е могила и ротира периодично за да се спречи тоа од носењ

ПРОФЕСИОНАЛНАТА БЕЈЗБОЛ ОСНОВИ : Pro закотвени база сет вклучува првиот вториот и третиот торби и хардве�

Please wait...