0
clear
  • Seachoice 95617 Нуркач е Anodes – Алуминиум – Вкупната Големина 12 x 6 x 1 Инчи – Дупка Големина 4 x 1/2 x 1 Инчи
  • -20%
  • -20%
Seachoice 95617 Нуркач е Anodes – Алуминиум – Вкупната Големина 12 x 6 x 1 Инчи – Дупка Големина 4 x 1/2 x 1 Инчи

Seachoice 95617 Нуркач е Anodes – Алуминиум – Вкупната Големина 12 x 6 x 1 Инчи – Дупка Големина 4 x 1/2 x

DEN 657.60

Износ
Това е достапна

Погоден за сол и brackish вода.Висок-квалитет и кадмиум-слободни.Нуди подобра заштита од цинк додека се за 2,5 пати полесни и помалку склони на корозија.Идеален за алуминиум трупот.Инсталација на хардвер е вклучена.Seachoice Алуминиум Нуркач е Anodes се погодни за сол и brackish вода.Тие се високо-квалитетни, кадмиум-слободен anodes кои нудат подобра заштита од цинк додека се за 2,5 пати полесни и помалку склони на корозија.Тие се идеални за алуминиум трупот.Seachoice е посветена на обезбедување квалитет морски додатоци и OEM замена на делови за да ги задоволи риболов, пловењето и водени ентузијасти ширум светот.Seachoice се работи за и од boaters, нудејќи широк дијапазон на производот линија, додека останатите прифатлива.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

FABORY U17264.037.0207 UТоп,3 / 816,Челик,Топло Натопи Galv.UТоп, Плоштад Виткајте, Челик, Заврши Топла Натопена Поцинкув

Категорија : Сврзувачки Елементи Завртки.UТоп, Долго Tangent, 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Од Целната Рамнина,

Име на производ : UТоп; Пакет Содржина : 4pcs x UТоп, 8 x Хексадецимален Завртки, 8 x Подлошки; Главна Боја : Среб�

У Болт,304, СКОПЈЕ,1 / 213,Цевка 3 Во 6 пакет.UТоп, Долго Tangent, 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Од Целната Рамнина, Ниш�

UГром.Стандард 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Целната Рамнина.Тема Големина 3 / 8 Во.16 UТоп, Стандард, 304 Од Не ' Р

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】 Направен од висок квалитет 304 јаглероден челик, имаат висока цврстина и долг животен �

Објект UГром.Тип Круг Се Наведнуваат.Материјал Челик.Заврши Црна Оксид.Тема Големина 3 / 8" 16...

Цена За : Секој 'УТоп,Круг Виткајте,Челик,Заврши Црна Оксид,Нишка Големина 3 / 816,Нишка Должина 11 / 4 In.,Внатр

Објект UГром.Тип Круг Се Наведнуваат.Материјал Челик.Заврши Цинк.Тема Големина 1 / 2" 13 Челик UТоп со Цин�

98" Прачка Дијаметар : 7.Спецификација : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон Површински �

Име на производ : UТоп; Пакет Содржина : 10pcs x UТоп, 10 x Плочи, 20 x Хексадецимален Завртки, 20 x Подлошки.Главнат

Навој дијаметар : М8; Погоден за плоштадот вратило големина : 25 mm / 0.98 инчи; Бунари со дијаметар : 7 mm / 0.28 инч

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 2 парчиња x UГром.Име на производ : U Гром; Те�

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 2 парчиња x UГром.Име на производ : U Гром; Те�

Инсталација На Хардвер.СОДРЖИНА : 4x Премиум Електростатско Прав Обложени UЗавртки (Плоштад Наведнуваат)

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Трајни и се за подобро отпорни на корозија.Работа и во влажна соба

Uоблик на гром е да се направи на 304 Нерѓосувачки Челик, конструиран со одлични перформанси во antirust и отп�

Име на производ : UТоп; Пакет Содржина : 1 x UТоп, 2 x Хексадецимален Ореви, 1 x Плоча.Главната Боја : Сребро Тон

Вклучува : (2) Ореви, (2) Подлошки, Пакет Количина : 35, За Цевки, Големина : 7".UТоп, Плоштад Виткајте, Ниско Јаг�

Uзавртки се обликувани како буквата U и се завртка тема на крајот на двете нозе.Uзавртки се користи за да �

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 48g; Вкупната Големина : 100 x 59mm / 3

Круг Виткајте, Топла Натопена Поцинкуван,UТоп, Ниско Јаглероден Челик, 1 / 2 Inch13, 3 Во Нишка Должина,20400003712 П

У завртки.Ниско јаглероден челик.Цинк позлатен.КООРДИНАТОР валани теми.Големини преку 4Инчен вклучуваа

Име на производ : UТоп; Пакет Содржина : 4pcs x UТоп, 8 x Хексадецимален Завртки, 8 x Пролет Подлошки.Главната Бо

8 x Висока Затегнувачка UЗавртки Обезбедени 40mm Внатрешна Ширина 88mm вкупно Внатрешни Должина.M10 Конец, 30мм

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 48g; Вкупната Големина : 100 x 59mm / 3

FABORY U17277.025.0050 1 / 4"20 x 1 / 2" Цевка Големина Обичен 304 СВ UГром.UТоп, Долго Tangent, 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Од Цел

Please wait...