0
clear
  • homozy Антички Број Означување Рака Удар Поставите Фигури - 8mm
  • -20%
  • -20%
homozy Антички Број Означување Рака Удар Поставите Фигури - 8mm

homozy Антички Број Означување Рака Удар Поставите Фигури - 8mm

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Направени од високо квалитетен челик, трајни и здрав.Компактна големина на кутија за складирање, што нема да заземаат многу простор. 9-парче број сет : број "0" да "8".Смешни DIY алатки, лесна употреба и монтажа на број како ви се допаѓа.Можете да печат броеви на повеќето кожа, дрво, метал, легура, злато, сребро, бакар, итн.Опис : - 9-парче број сет : број "0" да "8" - Смешно DIY алатки, лесна употреба и монтажа на број како ви се допаѓа - може да се печат броеви на повеќето кожа, дрво, метал, легура, злато, сребро, бакар, итн - Направен од висок квалитет на челик, трајни и здрав - Компактна големина на кутија за складирање, тоа нема да потрае многу space Specification : - Материјал : Челик - 3мм Големина : 60×6mm/2.36×0.24 инчен - 4mm Големина на : 60×7mm/2.36×0.28 инчен - 5мм Големина : 64×8mm/2.52×0.31 инчен - 6mm Големина : 64×8.5 mm/2.52×0.33 инчен - 8мм Големина : 65×10мм/2.56×0.39 инчен - 10мм Големина : 74 x 12.5 mm/2.91×0.49 inch Package Вклучува : 1 Сет на 9-Парче Број Печат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако имате било какви прашања во врска со користење, ОК нас ,ние ќе направиме најдобра услуга за вас.Соврш

Висока Цврстина и Издржливост : тест На издржливост switch континуирано се отвора и затвора десетици илјад

Име На Производ : Шупливи Дупка Удар;Материјал : Метал.Внатрешен Дијаметар : 13mm / 0.5"(0.35");Дупка Димензии(Пр

Заврши Дупка (инчи) : +1 / 8 (приближни).Одблесокот Висина (инчи) : 1 / 4 (приближни).Изградба : челик.Удар и одбл�

Оваа триголемина накит дупка машина / перфоратор е одлична за правење на ладно конекции.Тупаници се то�

Раката клешти е многу погодна за сите DIY кожа преработка, шиење и занаетчиски потреби.Користење на трајн

Удар големина : 13mm (издржливи во употреба) Кол.Тешко да се најде, шупливи faultless удар во собата за прецизни

【Димензија】12sizes вклучуваат 3мм, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm 10мм 11mm 12mm 14mm и 16mm, 1 парче секоја големина...

Погоден за хартија потенки од 0.08 инчен : удар за 25 листови А4 трудови во исто време, Можете да ја користит�

[Долг животен век] Овој трајни, анти ' рѓа дупка вежба за полнење е направен од алуминиум и има долг живот�

Легиран челик фалсификување, раководител борбата против термички третман за висока цврстина и добра от

Големина : 350x215x120mm(13.77x8.46x4.72inch).Да се зајакнат големина : 110x130mm(4.33x5.11inch).Stemhole Големина : 13mm(0.51 инчен); Max прила

Сите челик роторот, прецизната изработка, индустриски квалитет.На дланка притиснете тип старт и стоп пр

1 удари : 3.5 mm и 3.0 мм 2 Оваа алатка е погодна за прилепува, заковки, претходно биле вклучени, итн...

Вклучува 10 различни големини на удар на главата за да ги задоволат вашите различните потреби.Добра остр

????На Swordfish 32680 Морски Одделение Платно Snap Алатка Комплет се состои од Капи, Приклучоци, Studs и Столбовите с

Прифатливи прилагодување.Супер тешко и супер носатотпорни.Лесен за носење, брзо crimping брзина.Погоден за

08 инчен x 0.【Параметар】 Материјал : Јаглероден Челик;Шупливи Удар Големина : 7mm x 2mm / 0.Сите удирање дупка �

Please wait...