0
clear
  • HARIKA - 100pcs Петел Coque Опашка Пердуви за Занаети 35-40CM Pheasant Петел Пердуви Пердув Оркестарот Plume Декорација Plumas Carnaval - Микс Бои
  • -20%
  • -20%
HARIKA - 100pcs Петел Coque Опашка Пердуви за Занаети 35-40CM Pheasant Петел Пердуви Пердув Оркестарот Plume Декорација Plumas Carnaval - Микс Бои

HARIKA - 100pcs Петел Coque Опашка Пердуви за Занаети 35-40CM Pheasant Петел Пердуви Пердув Оркестарот Plume

DEN 1771.20

Износ
Това е достапна

Материјал : 100% природни пердув.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенство.УПОТРЕБА : декоративни материјали; DIY рачно изработени пердуви, студио фаза свадба лебдат пердуви; сон нето -; според своите креативност, многу убава.Совршен за : Свадба Партија Декорација, ноќта на Вештерките Костим, Божиќ Декорација, Дома Декорација, DIY Занает, Накит Шапка Додатоци, Централен Декорација, Мачка Играчки, Цветни Аранжмани.Ве молиме имајте во предвид големината на секој пердув е случаен поради природата на овој производ се сите природни.Облечи вашиот живот со убави, шарени и живописни пердуви!.Опис : Материјал : Петел Опашка Feathers Length : 35-40 CM 14-16inches Quantity : 100 Pcs/Lot Usage : DIY Занаети Accessories Application : Можете да ја користите вашата имагинација да се користи за венчаница/Здолниште/Накит Додатоци/DIY Занаети/Модна ревија/Чевли.etc Color : имаме црна,жолта,зелена,портокалова,виолетова,тиркизна,црвена,fuchsia/топла розова ,итн во парк.Ако треба да специјална боја ,ние може да се прилагоди за вас ,pls контактирајте со нас пред вашето купување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

САД ПРОДАВАЧОТ Спакувани и Испратени од Калифорнија, Соединети Изјави 1 дворот на убава маслинесто зеле

САД ПРОДАВАЧОТ Спакувани и Испратени од Калифорнија, Соединети Изјави 1 дворот на убава сина ној дополн�

Ние нудиме на клиентите спектар на бои и количини за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве мо�

Овие патка пердуви се основно крило пердуви на Пекинг патка па пердуви имаат тенденција да бидат малку �

Големина : приближно 1015см.Боја : Кафена.Тип : Кога Pheasant пердуви.Може да се користи за домашна декорација д

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Пердув 5 Инчен wingspan.Реална изглед.Направени од пердув.Идеален за цветни аранжмани, торта topper, DIY торта toppe

Одлична за сите видови на занает проекти.Тип : goose пердуви.Должина : околу 1520cm / 68".Количина : 100pcs во добар

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Материјал : Меки турција пердуви.Големина : Боа е 22 грама и 6 метри,23 инчи широка.Го носат околу рамената и

Овој оглас е за 4 инчен лента на убава обоена корални петел schlappen пердуви.Должината на овие пердуви се ок�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

Употреба : DIY Занаети Додатоци.Примена : Можете да ја користите вашата имагинација да се користи за венча

Служба : Ние го сакаме нашиот клиент, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате б�

Различни Бои : Пердуви се mulitcolored, полн доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Ние вклучуваат 10 свет

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Please wait...