0
clear
  • Апарат за полнење за Vertex-Стандард-апарат vx-210A Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power Supply)
  • -20%
  • -20%
Апарат за полнење за Vertex-Стандард-апарат vx-210A Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power Supply)

Апарат за полнење за Vertex-Стандард-апарат vx-210A Универзална Брза Шест-Bay Капка-во Полначот (Built-in Power

DEN 554.40

Износ
Това е достапна

Пријави Vertex-Стандард-апарат vx-210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци Ni-CD, Ni-МЗ, Li-Ion и Li-Полимер).Вклучува Вграден Напојување дека може да се Постави да 110 V или 220 V.Нашите високо квалитетни држачи е конструиран за да совршено се надополнуваат на радио, како и понуда на целосна компатибилност. Полните вашата Vertex-Стандард-апарат vx-210 A двонасочна батеријата поефикасно од надградбата на шест единица двонасочна радио капка-во брзо биро полнач.Гаранција : 12 Месеци.*Пријави Ni-CD, Ni-МЗ, Li-Ion и Li-Полимер хемиски.*Заменлив адаптер чаши им овозможува флексибилност да ги наплаќаат разни радија истовремено.Нашиот сигурен квалитет quad-хемија држачи за нуди брз, сигурен трошоци за Ni-CD, Ni-МЗ, Li-Ion и Li-Полимер хемија батеријата пакети.Компатибилни Модели : Yaesu/ Vertex Стандард FT-60 VX110 VX120 VX130 VX150 VX160 VX170 VX180 VX200 VX210 VX230 VX231 VX234 VX240 HX270 S HX370 S HX500 S HX600 S Pilot III Bearcom BC90 BC95.Шест Bay Брза Биро Полначот (BUILT-IN POWER SUPPLY) со Адаптер Pod.*Smart полнење технологија спречува над-полнење, додека обезбедување на автоматско полнење на батеријата кога радиото останува вклучен-on.Нашите Vertex-Стандард-апарат vx-210 A Шест Bay Брз Полнач ги исполнува строгите стандарди за квалитет и е дизајнирана за да им обезбеди години на сигурен сервис.Овој апарат е произведен со високо квалитетни компоненти во state-of-the-art сертифицирана фабрика.*User-friendly : Статус на LED за секоја позиција потврдува полнење во тек, полни 80% завршена, и целосно наполнета.Оваа пре-конфигуриран комплет вклучува Универзалната Брза Шест-Bay Капка-во Полначот со вграден напојување и 6 адаптер чаши, кој овозможува истовремено полнење до шест Vertex-Стандард-апарат vx-210 A двонасочна радио и/или батеријата на разни хемиски и капацитети.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е�

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн.Поддршка highspeed 2.0 за пренос на податоци протокол.Генерално одговар

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

16 во)▸Безбедност на мрежа растојание : 6cm(2.✎Спецификација : ▸Име на Производ : Коноп јаже нето▸Безбедно

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Освежувачки и Buoyant оваа смеса е комерцијален мешавина на масла дизајниран да ги подигне и обнови на себе

Екстра голем, широк агол огледало, секогаш ќе има целосен поглед на вашите скапоцени еден.Премиум shatterproo

Жица за Складирање Кошници : Земете 2 бакарна жица mesh кошеви во стилски зголеми златна боја.Поставете го

Овој кабел е 95cm долго со I / PBконектор на едниот крај и 3.5 мм машки џек за слушалки влезови, на други.Игра в�

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Моќ req : 1224 vdc @6 W.Куќиште : ip20 din железнички 35 Mm, монтирани во клиент е комплет.Кабел должина : 1500 метри макси

ВИСОК КВАЛИТЕТ : финиш за да се обезбеди трајност и антикорозија.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Покрај тоа што е одли�

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Please wait...