0
clear
  • Fitbit Алта Фитнес Тракер, Црна, X-Large
  • -20%
  • -20%
Fitbit Алта Фитнес Тракер, Црна, X-Large

Fitbit Алта Фитнес Тракер, Црна, X-Large

DEN 1918.80

Износ
Това е достапна

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете го екранот.На животниот век на батеријата до 5 дена (варира со користење и други фактори).Автоматски песна колку време и колку добро спиете, и го постави молчи, vibrating alarm Automatically песна колку време и колку добро спиете, и го постави молчи, vibrating аларм.Добиете повик, текст и известувања од календарот на прв поглед кога телефонот е во близина.Го персонализирате со заменлив метал, кожа и класичната бендови (се продава одделно).Fitbit не гарантира за квалитетот или автентичноста на производи купени од нерезиденти овластените препродавачи на , и тие не се подобни за гаранција/замена.Овластен Fitbit трговците на мало : , отчукувањата на Срцето Следи САД и Умен Обука.Мотивација е вашиот најдобар додаток со Fitbit Алта—персонализација на фитнес тракер со цел да се вклопи со вашиот личен стил.Останете мотивирани од страна на следење на сите-ден активност како чекори, растојание, калории изгори и активни минути, и да се добие кредит за вашето вежбање со Smart Track автоматско вежба признавање.Во текот на ноќта, следете го вашиот сон и да поставите silent alarm да се подобри и да се вашиот најдобар одмор.Без разлика каде сме на чело, на лесен-за-читање OLED екран чува вашите цели во фокус со статистика, време, и повик или текстуална известувања на екранот.И со додаток wristbands во метал, кожа и спорт, да ви помогне да го најде вистинскиот стил за секоја прилика.Носат фитнес вашиот начин со Fitbit Алта.Синхронизирање опсег од 113 метри.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Plug and Play,Оригиналната стандард дизајн.Поддршка highspeed 2.0 за пренос на податоци протокол.Генерално одговар

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Модел : MTS102;Оценка : AC125 V 6 A.Број на позицијата : 2(ONON);Pin Број

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

16 во)▸Безбедност на мрежа растојание : 6cm(2.✎Спецификација : ▸Име на Производ : Коноп јаже нето▸Безбедно

Овој кабел е 95cm долго со I / PBконектор на едниот крај и 3.5 мм машки џек за слушалки влезови, на други.Игра в�

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко�

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

♦ Компатибилен Модел : Луксузни Electroplate Дијамант Позлата Рамка Кристал Мека Гума Случај Компатибилен со

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

Please wait...