0
clear
  • Flex Shield Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy A20 (СМ-A205G-ДС)(5-Pack) Анти-Меур и Отпорен на Гребење Јасно Филм
  • -20%
  • -20%
Flex Shield Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy A20 (СМ-A205G-ДС)(5-Pack) Анти-Меур и Отпорен на Гребење Јасно Филм

Flex Shield Екран Заштитник Компатибилен со Samsung Galaxy A20 (СМ-A205G-ДС)(5-Pack) Анти-Меур и Отпорен на

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и точно се вклопи.Вклучени во секој Flex Shield комплет : Пакет на Екранот Заштитници компатибилен со Samsung Galaxy A20 (СМ-A205 G-ДС)за Инсталација Squeegee A микрофибер чистење cloth Detailed Инсталација Instructions Flex Shield Живот Warranty We веруваат дека секој Flex Shield Ултра Јасно HD Екран Заштитник е чекор понапред од конкуренцијата.Направена од исклучително висок квалитет на мулти-слоевит Јапонски PET) филм со oleophobic и анти-нула својства.Уникатен лепило силиконски слој заедно со "статичка држат" технологија спречува меурчиња во текот на инсталацијата.Сите Flex Shield екран заштитници компатибилен со Samsung Galaxy A20 се поддржани од страна на нашите 100% Доживотна Заместителна Гаранција програма.Flex Shield Ултра Јасно HD Екран Protector Flex Shield Ултра Јасно HD Екран Заштитници компатибилен со Samsung Galaxy A20 се изведуваше од висок квалитет на мулти-слоевит Јапонски PET) филм кој нуди чувствувате заштита и го подобрува целокупното гледање искуство со обезбедување на висока дефиниција јасност.Единствена Анти-Меур силикони и леплив слој обезбедува вашиот екран заштитник ќе правилно да се придржуваат до вашиот уред без никакви на воздушни меури.Flex Shield заштитници нудат заштита со максимална екран осетлив на допир точноста обезбедување ултра одговорно корисничко искуство.Оваа Flex Shield комплет доаѓа со 5x Премиум Ултра Јасно Екран Заштитници компатибилен со Samsung Galaxy A20 (СМ-A205 G-ДС), заедно со инсталацијата squeegee, микрофибер крпа за чистење, и детални инструкции за инсталација.Flex Shield екран заштитници функција на Oleophobic заштитна тешко грб, кој е дизајниран да се спротивстави на секојдневниот гребнатини и отпечатоци од прсти.Тоа е причината зошто ние го врати секој од нашите бранители со Доживотна Гаранција.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Tekswamp далечински карактеристики удобен, лесно да се постигне копчиња во компактен, правоаголни тело, пог

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар�

ИЛУМИНАТИВНИОТ : Овој стилски круг ѕид sconce содржи две топло бела Led диоди за осветлување на вашиот патио,

Направен во сад.Пакетот Должина на Производот е 5.5 инчи.Целта на Марката е да ве снабди со се што ви треба

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Други : Трактор, Багер, Dozer, Патот ролери, Кран, Оган мотор, Harvester, Жито вежба, Спасување возилото, Кампувањ�

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ102;Номинална Напон Позиција : 2 Позиции(НА / ЗА)

✅ МУЛТИПЛИ Продадени 10 по Пакет ✅Рамо ДО РАМО Овие акрилик книга стил двојна рамки се совршени за прик

Прецизни енергија, совршено подреден во средина со различни функции за видео, фотографија, и електронск

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако�

Висок Квалитет : Аквариум грејач направен од висок квалитет на кварц стакло, двојно печат материјал , на�

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин 4 Завртка термин�

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Please wait...