0
clear
  • Чекан Вежба Малку-од Легиран Челик Материјал Дупка Дупчење Алатки од 1,5 инчен x 16 инчен x 21 инчен
  • -20%
  • -20%
Чекан Вежба Малку-од Легиран Челик Материјал Дупка Дупчење Алатки од 1,5 инчен x 16 инчен x 21 инчен

Чекан Вежба Малку-од Легиран Челик Материјал Дупка Дупчење Алатки од 1,5 инчен x 16 инчен x 21 инчен

DEN 2196.00

Износ
Това е достапна

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се користи за дупчење различни материјали, вклучувајќи и бетон, тули и тули, итн.4 длето лица и сечење на рабови двојно длето функција, а со тоа се подобрува ефикасноста на дупчење.Со одлична изработка, оваа вежба малку може да се совршена замена за стариот.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Чекан Вежба Малку Материјал : Легиран челик Рачка : СДС Плус Вкупна Должина : Околу. 530mm / 20.9 во (21 инчи) Дијаметар : Прибл. 38mm / 1.5 во (1-1/2 инчи) Употреблива Должина : Околу. 406mm / 16in (16 инчи) Пакет Листа : 1 x Вежба Малку Забелешка : Производ грешка од ± 2%.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Освежувачки и Buoyant оваа смеса е комерцијален мешавина на масла дизајниран да ги подигне и обнови на себе

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Екстра голем, широк агол огледало, секогаш ќе има целосен поглед на вашите скапоцени еден.Премиум shatterproo

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж�

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Жица за Складирање Кошници : Земете 2 бакарна жица mesh кошеви во стилски зголеми златна боја.Поставете го

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Ретки и егзотични масла се состојат овој специјалитет се вклопуваат.Оваа Комбинација е одлична за цент�

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

Моќ req : 1224 vdc @6 W.Куќиште : ip20 din железнички 35 Mm, монтирани во клиент е комплет.Кабел должина : 1500 метри макси

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

USB Напојување со Полнење на Кабелот на Полначот Доведе Кабелот За Proscan PLT9650 G 9" Таблет КОМПЈУТЕР 137% Сосема

4,Висока Дефиниција Проекција ЛеќаОстри И Светли Проекција Ефект ,без Грешки,нема потреба кодирање,100% с�

Полиран непречено без burrs, заварени цврсто и безбедно, без повреда на рацете.Основата е цврсто поддржани

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е�

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

Please wait...