0
clear
  • CheeseandU 50Pcs Мини Бебе Шишиња Симпатична Бебе Туш Бонбони Кутија Момче Оркестарот со Панделка и да Носат Бонбони Кутија Подароци Роденден Бебе Туш Партија Услуги Праз
  • -20%
  • -20%
CheeseandU 50Pcs Мини Бебе Шишиња Симпатична Бебе Туш Бонбони Кутија Момче Оркестарот со Панделка и да Носат Бонбони Кутија Подароци Роденден Бебе Туш Партија Услуги Праз

CheeseandU 50Pcs Мини Бебе Шишиња Симпатична Бебе Туш Бонбони Кутија Момче Оркестарот со Панделка и да Носат

DEN 623.76

Износ
Това е достапна

Вредност Пакет : Вклучувајќи 50 Pcs симпатична бебе туш бонбони, шишиња(бонбони не се вклучени)ќе биде одличен прилог на гости маси.Добар Материјал : Направен од високо-квалитет транспарентен и издржлива пластика.безопасни и обновливи, безбедно и трајно да ја користите.Хранење-шише дизајн Може да ги користите овие мали шишиња за да се продавница бонбони, чоколада и други мали items Popular Decorations Tiny бебе pacifiers се додадете забава во вашата партија, без разлика дали се расфрлани на таблети или се користи како додатен за подароци, овие се секогаш голема hit Specifications : Материјал : Безбедно Nontoxic Plastic Color : Розова, Blue Size(Кол x H) : Прибл. 4 x 9cm / 1.6 x 3.5 inch Package се Вклучени : 50 x Бебе Туш Шишиња (Бонбони не се вклучени)Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.2. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Среќа потковица додатоци може да се користи како подароци или украси.Алуминиумски материјал, мазна пов�

Овие убави налепници ќе додадете елегантен допир да вашиот дискод страна услуги.Големина : 2" круг.Печат�

Во 2 инчи на вашиот Топло Какао Бомба Налепници се поголеми & посилна од повеќето 2 инчен круг labels се совр�

Сјајот реси метален noisemaker.Боја : златна, сребрена, црвена, сина, зелена, виолетова.Големина : приближно 15*1

Please wait...