0
clear
  • FASJ Магнетни Шиење Pincushion, Шиење Pin Носителот Магнетна Игла Носителот Перница 5Pcs за Завртки за Хартија Клипови за Игли за Шиење
  • -20%
  • -20%
FASJ Магнетни Шиење Pincushion, Шиење Pin Носителот Магнетна Игла Носителот Перница 5Pcs за Завртки за Хартија Клипови за Игли за Шиење

FASJ Магнетни Шиење Pincushion, Шиење Pin Носителот Магнетна Игла Носителот Перница 5Pcs за Завртки за Хартија

DEN 1898.40

Износ
Това е достапна

Нема повеќе подигање истури игли, еден по еден, заштеда на време и за намалување на се носат на поени.Одлична neaten tools, не за шиење, но исто така и за одредување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети, цврсто во простор.Магнетен пол pin caddy), достапен во 5 бои, практични и убава.Централната ритам, го прави лесно да се земе игла, со магнетни носителот на едната страна и складирање на другата страна.Моќен магнет извишува до иглички од далечина и се усогласува нив.Функција : 1. Магнетен пол pin caddy), достапен во 5 бои, практични и убава.2. Централната ритам, го прави лесно да се земе игла, со магнетни носителот на едната страна и складирање на другата страна.3. Одлична neaten tools, не за шиење, но исто така и за одредување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети, цврсто во простор.4. Моќен магнет извишува до иглички од далечина и се усогласува нив.5. Нема повеќе подигање истури игли, еден по еден, заштеда на време и за намалување на се носат на поени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Магнетни Шиење Pincushion Function : Мултифункционален Вшмукување Needle Material : Пластични + Magnet Size : Прибл. 3 x 7 x 10cm/1.2 x x 2.7 3.9 во Пакет Листата : 5 x Магнетни Шиење Pincushions.

Повеќе информации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Magnetic Sewing Pincushion
Function:
Multifunctional Suction Needle
Material:
Plastic + Magnet
Size:
Approx. 3 x 7 x 10cm/1.2 x 2.7 x 3.9in
Package List:
5 x Magnetic Sewing Pincushions :

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : Изработени од памук и полиестер ткаенини, не pinholes ќе бидат оставени по игла да е отстранета.Д

Одлично за Комбинација Quilting и Шиење.Центар Ритам прави со подигање на иглички лесно.Лесно се зема иглич�

УДОБЕН води игли со вас од сечење табела за машина за шиење да се пеглање одбор.ПРИЛАГОДЛИВ флексибилн�

Направен од целосна поместена полиестер материјал, со еластична јаже.Својот лесен, мала големина, мека,

ВИСОК КВАЛИТЕТ на 100% Полиестер Соочи се : Целосно Поместена Полиестер, Држење на Иглички или Игли Безбе�

Пакетот Вклучува : 2 парчиња игла pincushions во 2 стилови, еден е дрвени база pincushions, другиот е домати во облик �

Креативно дизајнирани со прекрасна тиква облик.Држи вашиот иглички и игли безбедно и на дофат.Корисна г

Фиксна во мал дрвен сад и се става на маса полека, не мора да се грижите за игла се изгубени и лизгање off.И�

Идеален подароци : може да се подготви на врвката за околу магнетна игла носителот и стаорец опашка чешл

Употреба на високо‑квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Мали димензии, лесна

ТИП : Црна , 8.5*6.4*6.4 cm Material : Fabric Size : должина, ширина и висина се во врска 8.5 * 6.4 * 6.4 см, грешка е околу 0.1 cm Hedgehog

Материјал : памук, пластични.Симпатична изглед, фина изработка, Отвор погоден за носене,погодно за работ

Носат кога ќе работат, тоа може да го подобри ефикасноста на работата, но, исто така, може складирање жел�

Корисни алатки и прибор за Шиење и Везови.Кармин дизајн, стигнале, исто така атрактивна и окофаќање.Секо

Соберат игли и игли постојано и да се подготви за вашата работа.Прекрасна тркалезна форма и ретро морко�

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

Силни и издржливи, не е лесно да се деформира.Тоа е идеален подарок за шиење и шиење љубовници.Тоа е голе�

Носат кога ќе работат, тоа може да го подобри ефикасноста на работата, но, исто така, може складирање жел�

2во1 Шиење Алатка Игла за Шиење Перница со мека retratable шиење лента мерка .Големина : 2.36"x1.57".Тежина : 1.3 оз.АТ

Сигурно фаќа иглички кога падна над магнет.Голема организирање средство не само за шиење, но за одржува�

Please wait...