0
clear
  • Infineon Технологии Биполарно (BJT) Транзистори (Пакување од 12500) (BCR196E6327)
  • -20%
  • -20%
Infineon Технологии Биполарно (BJT) Транзистори (Пакување од 12500) (BCR196E6327)

Infineon Технологии Биполарно (BJT) Транзистори (Пакување од 12500) (BCR196E6327)

DEN 16200.00

Износ
Това е достапна

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Transistors - Bipolar (BJT) - Single Mfr : - Infineon Technologies Series : - Употреба : - Bulk Part Статус : - Active Ro HS Статус : Не се applicable Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.21.0075.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

4,Висока Дефиниција Проекција ЛеќаОстри И Светли Проекција Ефект ,без Грешки,нема потреба кодирање,100% с�

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Врвот UKBK10 W0901000 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕи�

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Ретки и егзотични масла се состојат овој специјалитет се вклопуваат.Оваа Комбинација е одлична за цент�

[Висококвалитетни материјали] врвот на мрежа храна капакот е изработен од високо квалитетен материјал,

Жица за Складирање Кошници : Земете 2 бакарна жица mesh кошеви во стилски зголеми златна боја.Поставете го

Полиран непречено без burrs, заварени цврсто и безбедно, без повреда на рацете.Основата е цврсто поддржани

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Модел : MTS102;Оценка : AC125 V 6 A.Број на позицијата : 2(ONON);Pin Број

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

ВИСОК КВАЛИТЕТ : финиш за да се обезбеди трајност и антикорозија.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Покрај тоа што е одли�

Екстра голем, широк агол огледало, секогаш ќе има целосен поглед на вашите скапоцени еден.Премиум shatterproo

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

PETG (Полиетилен Terepthalate ГликолModified) 3 D печатач со вжарено vacuumed запечатени со desiccant има висока цврстина со и

Освежувачки и Buoyant оваа смеса е комерцијален мешавина на масла дизајниран да ги подигне и обнови на себе

Please wait...