0
clear
  • Замена Четка за Полнење за Dyson V7 V8 V10 V11 Правосмукалка - Чистење Алатки Прилог Прибор Делови Брзо Ослободување Motorhead(6 Парче Костим)
  • -20%
  • -20%
Замена Четка за Полнење за Dyson V7 V8 V10 V11 Правосмукалка - Чистење Алатки Прилог Прибор Делови Брзо Ослободување Motorhead(6 Парче Костим)

Замена Четка за Полнење за Dyson V7 V8 V10 V11 Правосмукалка - Чистење Алатки Прилог Прибор Делови Брзо Ослободување

DEN 356.64

Износ
Това е достапна

Компатибилен со Dyson V8 V7 V10 V11 правосмукалка.Без дополнителен адаптер е потребно : директно поврзување и брзо Ослободување : поврзете Dyson V8 V7 V10 V11 правосмукалка,постабилна и робустен дизајн, нема да има пропаѓање.можете да ги користат со доверба.Бојата е убава,тоа може да биде совршено во комбинација со Dyson правосмукалка,и целосно опремен четка ви овозможува да изберете.Флексибилни Црева : флексибилни црева може да се прошири до 23 ~ 63 инчи да стигнат до подолги растојанија。. 100% Доживотна Гаранција : било каков проблем што може да контактирате со нас,ние ќе заштедите време и пари за брза замена и враќање на средствата.Душек Четка за : За чистење на троседот душек постелнина и некои други производство на текстил.Пукнатина Алатка за : За чистење помеѓу мебел празнини,катчиња во куќа,автомобил и оние тесен област може да не е лесно да се постигне.Мека Четка : Да се чисти и да ги собира нечистотија со мека наежвам.Две во едно четка : Да се исчисти поголеми супстанца, исто така, може да се исчисти нечистотијата.Дамка четка : за Да се исчисти тврдоглав нечистотија со своите тешко наежвам убедливо и триење.Пакетот вклучува : 1 x Два во еден четка 1 x Душек четка 1 x Дамка четка 1 x Шлиц четка 1 x Докинг Станица носителот 1 x Мека четка answer : ___________________________ Note : Ние им даде на вашите клиенти на најдобар квалитет на уверување,најбрз логистика брзина,ние обезбеди 100% услугата на купувачи онлајн 24 часа на ден.Ви благодариме за вашата поддршка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Оваа Pro Team 101338 56Инчен 2 Дел, 2Наведнуваат Алуминиум Стапче со Копчето за Заклучување е важен додаток за ва

1 Модел : Одговара за MOLISU V8 S ПРО 2 Вид на вакуум делови : четка 3 Тип : Правосмукалка делови...

50 инчен индустриски стандард отворање.На 93367 е дизајниран да ја надополни сите поголеми централна вакуу

Тешко Кат Млазницата????parquet млазницата????Ламинатни млазницата дизајн на млазницата одговара за Бош Natura 2

XI242 3 Пара Страна Четки K614 + 6 Филтри I208 КОМПЈУТЕРИ + Сет на Партали I201 3 ЕЕЗ За ILIFE V5 S Pro / V50 / V5 S 1 Тип : право

Често филтерот за да помогне да се направи затворен повеќе свеж воздух.Страна Четка : тоа ќе не гребење н

Број на модел : HCDM1049 Vacuum Дел Тип : Filters Suitable : за Viomi V2 Про VRVCLM21 B за Mijia STYJ02 YM Правосмукалка 33pcs / Set Страна Рол�

Компатибилен Модел : Компатибилен со Roborock S7 Серија, S7, T7 S, T7 S Плус правосмукалка, Комплетен прибор за пол�

Бренд Нови Суровини Работ Обичен Лента Врзивно Прилог за Индустриски Машини за Шиење.Оваа врзивно набо�

????Погоден за Eufy Robo Vac : 【Компатибилни Модели】 Овој Комплет е за Eufy Robo Vac 11 S Тенок / 11 S Плус, Robo Vac 30 / 30 C, Rob

ВИСОК Квалитет DYS BRUSHROLL ЗА СПОЈКИ МОДЕЛИ DC07 DC04 & DC14 & DC33 & крајот капи.Спореди Дел #91196101, 91171001 За Dyson Правосму

2 групи на замена брише и HEPA филтри.Филтерот често да се направи внатрешен воздух новак.Страна четка : Ун�

Детални функции : различна големина конец за шиење гајтанот капи се наменети за различни spools, средни и о�

Направи без оглед на големината на торби што треба со нашите долго се тркалаат, топлина запечатени и зав

Широк Компатибилност : Специјално дизајнирани за да се компатибилни со Ајкула модели NV350 серија, NV351, NV352

ОТСТРАНИ ПРАШИНА : Болни од прашина скриени во мали делови?Нашите Прашина Почиста е совршен за Прашина О

Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен за употреба.Лесн

Често филтерот за да помогне да се направи затворен повеќе свеж воздух.Страна Четка : тоа ќе не гребење н

6 Генерички Замена Микрофибер Прашина Далеку Влошки компатибилен со Ајкула Ракета Вакуум.Околу 10" x 8.5 ин

Широка Примена : Погоден за домаќинство правосмукалки со внатрешен дијаметар на 11 / 4inch (32милиметри).Коњ �

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Пукнатина алатка за прилози за Виножито пр

Please wait...