0
clear
  • Популарната Гел Лак За Поставување Бонбони Љубовник Избрани 6 Пастелни Бои Розова Праска Сина Лето Есен Комплет, Впие Исклучување Помине Уметност Нокти Подарок Ку?
  • -20%
  • -20%
Популарната Гел Лак За Поставување Бонбони Љубовник Избрани 6 Пастелни Бои Розова Праска Сина Лето Есен Комплет, Впие Исклучување Помине Уметност Нокти Подарок Ку?

Популарната Гел Лак За Поставување Бонбони Љубовник Избрани 6 Пастелни Бои Розова Праска Сина Лето Есен Комплет,

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

√Досадна ден saver : Добро одбрани 6 нежно летни бои, осветли до оние здодевни секунди, со убави шишиња и ПОДАРОК КУТИЈА.Бонбони Љубовник гел лак поставитеИДЕАЛЕН ПОДАРОК за вас или вашата Неа;. √Видео на детални помине уметност настава : Дизајнирани модели за секоја боја на собата, со преводи, секоја операција чекор е јасно покажа, започнете ја вашата jorney на постигнување на своите помине уметност дома;. √Лесен за користење : Висок квалитет гел полски го прави полесно за салон или сами да се постигне совршен помине уметност, UV/LED светилка е исто така потребен за нокти.Се применуваат 2 или 3 слоеви за да се добие целосна боја;. √Здрава и долго-траен : Направен од природни смоли, без мирис и не-токсични;добар нокти ќе ве придружува повеќе од 21 ден.Не nicks, чипс или smudges;. √100% пари гаранција за враќање на : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил, враќање или замена е достапна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Создава заштитен слој над ноктите за побрзо да помине раст.Отстрани ги со лак смена.Duri производи се напр

БЕЗБЕДЕН ВАШИОТ ЛАК ДРЖАЧОТ.Со еден штанд ќе може да го обезбеди вашиот Tweexy лак носителот или катира вин

Само израмнување со мазен изглед и сува леплива, лентакако, на површина, се применува и над било која дру

Нова ексклузивна линија од боја на клубот.Богата длабоко боја која создава мулти обоена калеидоскоп еф�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 Сјајот УВ Гел Ноктите Бои од 0.25 fl.оз Секој.Премиум професионални ув led помине светилк

Мега сјај.Долготрајни боја.Soaks исклучување лесно.Најновата иновација од EZ Проток има салони сите со тре�

ЕсенЗима Боја Гел:Овие бои се покаже местото каде што семејствата седат околу една гуши оган во топли џ

✨ Ја добиете вашата појавување manipedi направено под 30 минути во удобноста на вашиот дом! ✨ ЛЕСНО DIY : Каже �

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 3060 вториот лек

Долга облека, заштитен лак со траен сјај дизајниран да се направи живописни бои ги заслепуваат.Тоа е дол

Живеат Зелено Мини лак Set збирка на лесно да се примени и брзо да се исуши жив лак бои.Тренди, убаво пигме

【Нов Тренд Гел лак Поставите】 : Ова е сет на бургундија црвено целосна maroon бои гел лак кој се идеални за

138 distingusihed нијанси !.Богато пигментирани за лесно покриеност.Со добра адхезија и малку поднесување е пот�

【Нова формула】потопување во прав може да биде брзо се сушат во рок од 30 години.Заштеда на време и Пари...

Чанта Гордост Нова подобрена формула и пакување.Висок сјај заврши во секоја боја може да се замисли...

Каки Зелен лак Ова какизелен лак во нашиот салон за убавинаквалитет на формула обезбедува беспрекорна

✨Лесно Да се Применуваат : Високо пигментирани, лесно да се примени за совршен сјајна нокти дизајн.Во за

Добивање на мазна и секси изглед.Овој лак на ноктите создава сјајна, смел, и безгрешното помине со лесно�

Мермер Шема Злато плус Fuscia може да се претвори Црвено.Без разлика на тоа е monochromatic дупка со или multicolor дуп�

По отстранување на Gelux впиеоф гел лак, препорачуваме примена на cuticle масло да придавам влогови на кожата.

Please wait...