0
clear
  • N Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Мини Термички Копир Печатач е Поврзан на Телефонот Компјутер на Преносни USB WiFi Тетоважа Печатач Брзо Печатење
  • -20%
  • -20%
N Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Мини Термички Копир Печатач е Поврзан на Телефонот Компјутер на Преносни USB WiFi Тетоважа Печатач Брзо Печатење

N Тетоважа Трансфер на Матрицата Машина, Мини Термички Копир Печатач е Поврзан на Телефонот Компјутер на Преносни

DEN 16420.56

Износ
Това е достапна

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за долгорочна употреба.За WLAN конекција на тој начин принтер, тоа може да го поддржи два вида на оперативни режими : client-side и "жешко" место. ▶ Постојат 4 допир копчиња за различни функции и тие се исто така индикатор светла кои може да се покаже на статусот на вашиот печатач, вклучувајќи ја откажете копчето, се хранат копчето, WLAN копчето и, исто така копчето, кој е многу удобен и функционална.Доаѓа со помош на USB кабел, на печатач може да се поврзе со компјутер. ▶Погодна за печатење тетоважа трансфер печатење на хартија и термална хартија и хартија погодна големина е A4 и Б5, која овозможува брза брзина на печатење, малку бучни звук.Мини големина и лесни за лесна за носење, компактен заштеда на енергија, без мастило потребни за термичка печатење. ▶На печатач може да се печати на хартија од мобилен телефон и ако ви се користи за периферна опрема за печатење, оперативниот систем на мобилен уред (e.г.Паметен телефон или Таблет компјутер) треба да се i OS 9.0 или погоре, и Андроид 4.0 или погоре. ▶Печатач има спиење функција.Кога нема хартија хранење, нема податоци примени и без работа во 3 минути, печатачот ќе биде во режим на спиење за да се намали потрошувачката на енергија.Производ параметри : Материјал : Space Алуминиум Моќ : 103 W Адаптер : AC 110 V-220 V Производ големина : 18.2 cm*3.8 cm*5.9 cm Погоден хартија : Б5 хартија А4 (заеднички за повеќето трансфер трудови) Пакување големина : 30.9 cm*20.5 cm*cm 10.7 Пакет тежина : 2.05 КГ Производ нето тежина : 556.3 g кабелот за Напојување : вкупната должина 2.7 метри (погодно за вас да се движи) Пакет се Вклучуваат : 1 x Печатач 1 x Адаптер 1 x USB Кабелот 1 x У Диск 1 x прирачник за Корисникот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Полиран непречено без burrs, заварени цврсто и безбедно, без повреда на рацете.Основата е цврсто поддржани

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко�

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

4,Висока Дефиниција Проекција ЛеќаОстри И Светли Проекција Ефект ,без Грешки,нема потреба кодирање,100% с�

Име на производ : Push Копчето Прекинувач;Модел : PBS105;Акција Тип : Еден.Контакт Тип : 1 NO;Напон Терминали : 2...

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

USB Напојување со Полнење на Кабелот на Полначот Доведе Кабелот За Proscan PLT9650 G 9" Таблет КОМПЈУТЕР 137% Сосема

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

[Висококвалитетни материјали] врвот на мрежа храна капакот е изработен од високо квалитетен материјал,

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Моќ req : 1224 vdc @6 W.Куќиште : ip20 din железнички 35 Mm, монтирани во клиент е комплет.Кабел должина : 1500 метри макси

Овој кабел е 95cm долго со I / PBконектор на едниот крај и 3.5 мм машки џек за слушалки влезови, на други.Игра в�

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е�

Please wait...