0
clear
  • EP-5B DC Спојка EN-EL15 Целосно Кодирани Камера Атарот на Батеријата Адаптер за Полнење за D800 D810 D500 D600 D610 D750 D7000 D7100 D7200 Камери
  • -20%
  • -20%
EP-5B DC Спојка EN-EL15 Целосно Кодирани Камера Атарот на Батеријата Адаптер за Полнење за D800 D810 D500 D600 D610 D750 D7000 D7100 D7200 Камери

EP-5B DC Спојка EN-EL15 Целосно Кодирани Камера Атарот на Батеријата Адаптер за Полнење за D800 D810 D500 D600

DEN 938.16

Износ
Това е достапна

Спецификации - Влезен Напон : 7 V-9 V, Излезен Напон : 7 V-9 V, DC Приклучок : DC4.0 * 1.7 мм, Адаптер Кабел 98cm/38.6 во, Батерија Пакет Кабел 36cm/14.2 во.Широк Компатибилност - Компатибилен за Nikon D800 D810 D500 D600 D610 D750 D7000 D7100 D7200 и повеќе камери.Безбеден и Сигурен - Напојување полначот buit-во смарт чип против Overcharge, Температура, Прекуструјна, Shoryage, Overvoltage , Молња Заштита, да обезбеди крајна заштита и стабилни перформанси за вашиот опрема.Лесен за Употреба - Стартување без грешка, додава за да ја камерата и тоа може да се стартува автоматски и се прикаже моќта на камерата. 100% Гаранција за квалитет - Ние гарантира дека сите производи се сосема нови, ако имате било какви прашања или незадоволство со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.Вашето задоволство е наша најголема важност.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Пластични Боја : Црна Адаптер Влезен Напон : 100-240 V/50-60 Hz Адаптер Излезен Напон : 7.6 V 2 A Компатибилност : за Nikon D800 D810 D500 D600 D610 D750 D7000 D7100 D7200 и повеќе.Влезен Напон : 7 V - 9 V Излезен Напон : 7 V - 9 V Работат на струјата : 2.5 DC Приклучок : DC4.0 * 1.7 мм Адаптер Кабел Должина : Околу. 98cm / 38.6 во Батеријата Пакет Кабел Должина : Околу. 36cm / 14.2 во Големина : Прибл. 5.5 * 4cm / 2.2 * 1.6 во Тежина : Околу. 245g / 8.6 оз Пакување Листа : 1 x Атарот на Батеријата 1 x Адаптер 1 x Приклучок за Кабелска * Камера не е вклучена.

Повеќе информации

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Color:
Black
Power Adapter Input Voltage:
100-240V/50-60Hz
Power Adapter Output Voltage:
7.6V 2A
Compatibility:
for Nikon D800 D810 D500 D600 D610 D750 D7000 D7100 D7200 and more.
Input Voltage:
7V - 9V
Output Voltage:
7V - 9V
Working Current:
2.5A
DC Plug:
DC4.0 * 1.7mm
Power Adapter Cable Length:
Approx. 98cm / 38.6in
Battery Pack Cable Length:
Approx. 36cm / 14.2in
Size:
Approx. 5.5 * 4cm / 2.2 * 1.6in
Weight:
Approx. 245g / 8.6oz
Packing List:
1 x Dummy Battery :
1 x Power Adapter :
1 x Plug Cable :
* Camera is not included. :

Најдобрите понуди во категоријата

Лесен пристап до копчиња, пристаништа и камери.Одлична заштита на овој i Phone случај е обезбедена од стран

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Одговара

1 Сосема нов 2 3.5 mm машки да се женски 3,5 мм слушалки и микрофон приклучоци 3 Лесно да се носите и со голема �

5 mm конектор, исто така позната како телефонски приклучок, аудио џек или џек приклучокот, е скромно семеј

3.5 mm TRRS женски двојна TRS машки микрофон аудио Yадаптер Куки до слушалки или earbuds на PC или Лаптоп за PC игра,

Пакетот Вклучува : 1 РИЏ Шетач, 1 сет на столче Адаптери за РИЏ (МаксиCosi, Nuna, Cybex, Be Safe, и Joie).Оди на екстра дал

Поддршка 60 W Моќ Испорака Брзо Полнење.Вграденво ЗдравоRes DAC испорачува lossless аудио проток до 96 KHz / 24bit, кој

✔【Слушате Музика Додека го Полните】 : Функцијата за Аудио + Наполнет пристаништето на нашата приклучо�

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

Пакетот Вклучува : 1x USB ACPW20 Адаптер, 1x NPFW50 DC Спојка го Замени NPFW50 Батеријата, 100% компатибилен.6 V / 2 A Безбед�

#36 големина 55 / 50 Заеднички 19mm Дијаметар.Автопорамнувања, лубрикант за слободни PTFE Trubore имајќи или комбин

Оваа AC адаптер нуди лесен ефикасен дизајн, обезбедување на вашите совети со чиста и стабилен извор на ен

Компатибилен со жичана Xbox 360, Xbox Еден, Xbox Елита 1&2, Xbox Серија X / S контролер и аркадни стап, жичен Сега Астро

????【Apple MFi Заверена】 Особено Дизајниран за корисниците на i Phone.Аудио и адаптер за Полнење Компатибилен с

Мешавини со вашиот домашен центар за забава.Низок Профил Дизајн : Околу големината на шпил на карти за и�

i Phone Брзо Полнење+Повикувајќи Ова iphone помошен адаптер е сертифициран од Apple за да се исполнат строги i Phon

Име на производ : 3.5 mm аудио кабел.Материјал : Метал.Боја : Како На Сликата.Линија должина : 30cm.Излезен инте

★ Лесен и пренослив, нема да додадете премногу тежина на вашата камера ★ Компатибилен со NPF970 F550 F770 F970 F960

【Замена】 : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (неОЕМ).Кабел должина : 3.9 FT /

Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Answer : ___________________________ NOTE : само поддршка MFi заверена слуша

Fotga DP500 Mark III VПланината БП Батеријата Плоча SonyVКодот за Напојување Систем карактеристики неограничен 1x AC

Microsoft Xbox 360 Тенок Адаптер КОМПАТИБИЛЕН СО XBOX 360 ТЕНОК САМО.LED СВЕТЛА ПОКАЖУВА СТАТУСОТ Тоа е многу лесно �

Излез позлатени Компатибилен Адаптер со Sony NWZX507, DMPZ1, NWZX300 A, NWWM1 Z, ТАZH1 ES, NWWM1 A, PHA2 A, Lotoo PAW6000, HIFIMAN R2 R2000, FIOM11, Cayi

Тоа е за Sony БП батеријата со Vпланината и Гдопрете го конекторот на текст.БП батеријата планината може д�

Авиокомпанијата Зачекори Tailpiece 1 / 2in.BSP Тема.Цинк Позлатен Заврши.Компатибилен со други популарни авиоко

Пластика.Увезени.Ново дизајнирани адаптер линкови овозможи на Primo Viaggio 435, Primo Viaggio 435 Nido и Primo Viaggio 435 Дневн�

Адаптер тип : адаптер за напојување / полнач.Замена за CANON напојување / полнач.Влезен напон : 100 V240 VAC (5060 H

Висок Квалитет на Метална Конструкција и anodizing алуминиум процес;трајни производи за долго време се кори

Please wait...