0
clear
  • LCD Микро USB Батеријата е Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-FS16, DMC-FS18, DMC-FS22, DMC-FS28 Дигитална Камера
  • -20%
  • -20%
LCD Микро USB Батеријата е Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-FS16, DMC-FS18, DMC-FS22, DMC-FS28 Дигитална Камера

LCD Микро USB Батеријата е Апарат за полнење за на Panasonic Lumix DMC-FS16, DMC-FS18, DMC-FS22, DMC-FS28 Дигитална

DEN 736.80

Износ
Това е достапна

Тежина : 62g 6. Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.05 v, 600m Ah (MAX).LCD Тенок USB Полнач Карактеристики : 1. Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Пакетот вклучува : 1 x LCD USB Полнач 1 x USB Кабел Компатибилен Со : (Ctrl+F најдете вашиот број на модел) Panasonic DMW-BCK7, DMW-BCK7 PP, DMW-BCK7 E, НСР-YN101 G, CGA-S/106 B Panasonic Lumix DMC-FH2, DMC-FH4, DMC-FH5, DMC-FH6, DMC-FH7, DMC-FH8, DMC-FH24, DMC-FH25, DMC-FH27, DMC-FP5, DMC-FP7, DMC-FS16, DMC-FS18, DMC-FS22, DMC-FS28, DMC-FS35, DMC-FS37, DMC-FS40, DMC-FS45, DMC-FT20, DMC-FT25, DMC-FT30, DMC-FX77, DMC-FX78, DMC-FX80, DMC-FX90, DMC-S1, DMC-S2, DMC-S3, DMC-S5, DMC-SZ1, DMC-SZ5, DMC-SZ7, DMC-TS20, DMC-TS25, DMC-TS30 Дигитална Камера Panasonic Lumix DMC-F2, DMC-F3, DMC-FH1, DMC-FH20, DMC-FH22, DMC-FH3, DMC-FP8, DMC-FS4, DMC-FS6, DMC-FS7, DMC-FS8, DMC-FS10, DMC-FS11, DMC-FS12, DMC-FS15, DMC-FS25, DMC-FS30, DMC-FS33, DMC-FS42, DMC-FS62, DMC-FX40, DMC-FX48, DMC-FX550, DMC-FX580 ,DMC-FX60, DMC-FX65, DMC - FX66, DMC-FX68, DMC-FX700, DMC-FX70, DMC-FX75, DMC-FT1, DMC-FT2, DMC-FT3, DMC-FT4, DMC-TS1, DMC-TS2, DMC-TS3, DMC-TS4 Дигитална Камера.Микро-USB Влез : Повеќе Полнење Опција : Способност за Полнење Со USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Преносни Извор на Енергија, или Надворешна Батерија . Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат 2. Smart LCD Статусот на Полнење на Екранот . Излезен Напон : DC 4.Ви дава Повеќе Опции Од една Стандардна Батерија Полнач. Димензии : 3. Влезен Напон : DC 5 V+/-5% 2.7, мала Тежина, Простор за Заштеда, Лесен за Носење ,Полнач Насекаде и во секое време, Лесен за Употреба.Брзо и Безбедно Полнење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Tabletop Пијалаци Фармацевт.Голем Капацитет : Има 128 унци на твоите најдобрипродажба на пијалоци.Совршен за

АА ПРО ADERER ОРТОДОНТСКИ PLIER СТОМАТОЛОШКИ 3 ВИЛИЦИ PRONG PLIER ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ ИНСТРУМЕНТИ.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК,

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Оценка : 250 VAC 15 A, 125 VAC 20 A.Контакт : Двоен скок еден фрли(DPST).Одржување тип на движење начин...

Висок Квалитет На Супер Флексибилен Кабел.Тешки Конектори со Екстра Thich Вирус Олеснување 1 Машки и 2 Женс

НулаДоказ патентиран филм Воена Одделение.Доживотна Гаранција.Без додаден рефус ја Подобрува зафат.Н

Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, особено пог

Висок Квалитет : Аквариум грејач направен од висок квалитет на кварц стакло, двојно печат материјал , на

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Орхидеи плус блум бустер ѓубриво.Нејзините содржи висока содржина на фосфор и се користи за да се потти

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

Please wait...