0
clear
  • ANYUFEI 2 ПАРЧИЊА Мали 304Stainless Челик Јајце Форма Пролет Snap Кука Брз Линк Carabiner
  • -20%
  • -20%
ANYUFEI 2 ПАРЧИЊА Мали 304Stainless Челик Јајце Форма Пролет Snap Кука Брз Линк Carabiner

ANYUFEI 2 ПАРЧИЊА Мали 304Stainless Челик Јајце Форма Пролет Snap Кука Брз Линк Carabiner

DEN 1658.40

Износ
Това е достапна

DIY Материјали : Дрво.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Челик Јајце Форма Пролет Snap Кука.Брз Линк Carabiner. 2 ПАРЧИЊА Мали Челик Форма Пролет Snap Кука Брз Линк Carabiner. 2 ПАРЧИЊА Мали 304 Stainless Челик Јајце Форма Пролет Snap Кука Брз Линк Carabiner DIY Материјали : Woodworking Material : Нерѓосувачки Steel Steel Јајце Форма Пролет Snap Кука Брз Линк Carabiner Package се вклучени : 2pcs Note Due на разликата меѓу differentmonitors, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Само на горенаведените пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Напомена : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тешки кука дизајниран за морски и други отворено проекти.Може да се отвори и затворен со клешти или менг

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Вкупна должина : 67mm / 2.6 инчен, 6mm / 0.23 инчен дебелина.Sтип кука е лесн�

СИЛНА : Направени од цврст метал, куките се многу цврсти, ќе нема потреба да се грижите, вашата предмети п

Направен од висок квалитет на морски одделение 316 од не 'рѓосувачки челик, подобри перформанси од' рѓа и �

Пакет количина : 1 Земја на Потекло : Финска.Нема батерии што се бара.Тип на производ : РИБОЛОВ КУКА.Hali IP358 �

Добиете овие куки во 5 / 16инчен големина, со вкупна должина од 2 7 / 8 инчи.Се сериозно организирани и подгот

Пакетот вклучува : 6 x S Облик на Закачалка Куки; Задоволување на различните потреби во вашиот живот.Овие �

S ОБЛИК на КРУГ КРАЈОТ ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : дизајнот на S облик, тече линии, елегантен, полесно е за бесење.�

Единствена глава : прибл 63.544.5 / 2.51.75 инч, дупка проред : 40mm / 1.57 инч Лесен за употреба, прво чистење на ѕид �

Материјал : Метал.Боја : Сребрена на ѕвонење.Големина : 30 x 20mm / 1.2 x 0,8 инчи (L * W); Дијаметар на линијата : 2.0 mm

S ОБЛИК на КРУГ КРАЈОТ ИНТЕГРИРАН ДИЗАЈН : дизајнот на S облик, тече линии, елегантен, полесно е за бесење.�

DIY Материјали : Металугрија.Број На Модел : Брз Линк.Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304 Тој е направен од �

15pcs 4.5 инчи S куките да ги исполни вашите различни потреби.Едноставна и практична организација : Овие теш�

Please wait...