0
clear
  • Шума Диви пожари Тематските, цик-цак Врвот Туш Завеса, Печатени Светла Геометриски Бранови Дизајн, Премија Стилски Модерна Дома Декорација, Шарени Модерен Бања Диз
  • -20%
  • -20%
Шума Диви пожари Тематските, цик-цак Врвот Туш Завеса, Печатени Светла Геометриски Бранови Дизајн, Премија Стилски Модерна Дома Декорација, Шарени Модерен Бања Диз

Шума Диви пожари Тематските, цик-цак Врвот Туш Завеса, Печатени Светла Геометриски Бранови Дизајн, Премија

DEN 3513.12

Износ
Това е достапна

Шума Диви пожари Тематските, цик-цак Врвот Туш Завеса, Печатени Светла Геометриски Бранови Дизајн, Премија Стилски Модерна Дома Декорација, Шарени Модерен Бања Дизајн, Жолта, Портокалова, Големина 71" x 74".Уживајте во новиот изглед на вашиот туш кабина со ова сите нови диви шумски пожар мотив.Ова ќе биде совршено време на вашиот туш време.Голем објект да го имаат.Сет Вклучува : 1 Туш Завеса.Димензии : 71 инчи x 74 инчи. **ПРОИЗВОДОТ ВКЛУЧУВА ЕКСКЛУЗИВЕН ШОПИНГ ЕКСПЕРТИ E-BOOK**.Уживајте во новиот изглед на вашиот туш кабина со ова сите нови диви шумски пожар мотив.Ова ќе биде совршено време на вашиот туш време.Голем објект да го имаат.Сет Вклучува : 1 Туш Завеса.Димензии : 71 инчи x 74 инчи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : Полиестер материјал, моделот усвојува дигитално печатење, бојата е светла и не е лесно да ис�

100% Памук.Нашите Медисон Парк Enza туш завеса се воведува на убава прскање на боја и стил на вашата бања про

Полиестер.Увезени ♚ Врвот на туш завеса е 12 метал grommets ♚ Не Вклучува : род и туш куки.нема потреба лагер..

Полиестер.Оваа туш завеса е направена од 100% ткаени полиестер.Тоа го прави совршена позадина за која и да

Големина : 66"x72" за застане туш Материјал : полиестер, водоотпорен материјал, кој има 10 дупки кои прстени п

100% Полиестер.Материјал : Полиестер.Модел : Спорт, новина, деца.Боја : Бела, мулти.Дадете вашата бања персо�

Ви даде удобно туширање.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Рака мие или машина за миење со ладна вода, лесен и удобен, вис

100% Полиестер.Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална бо�

Винил,peva.Увезени.Вклучува 1 туш завеса.Ги чисти за лесно се грижи.Водоотпорен.Изработени од 100% PEVA 70 инчи x

Оваа 72 "x 72" туш завеса е погодна за конвенционалните големина када и туш кабина.Пакувањето на производот

Памук 75 инчи широка x 84 инчи долго, Unlined 100% Памук.Координирање на прозорец третмани и постелнината се дос�

Неверојатни печатење на модели и дизајни.Реалниот Допир Чувствителност за природен се чувствуваат.Оби�

❤големина : Димензии Мерка 72 X 72 Инчи (180 Cmx 180 Cm) .Уникатен Графички Дизајн И Стандардна Големина За Повеќе

Полиестер ♥ Материјал : 100% Полиестер.Ткаенина не е премногу тенки и меки на допир.Големина : 180x200 CM; Ткаен

Поради големината и прирачник за грешка, вистински производ може да има грешка на 12 cm.Како екранот е раз�

100% Полиестер.Увезени.Уникатен Стил.Пакет Тежина : 2.0 Фунти.Машина За Миење.АлкохолБазирани Мастило Е Пос

Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во ту�

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

Водоотпорен : Туш завеса НЕ е водоотпорен.На Ombre Вафли Туш Завеса нуди 12 заврши копчето дупки за виси на б

Полиестер.Туш завеса големина : 72 Wx72 H инчи, оваа големина е погоден за повеќето бањи.Туш завеса материја�

ПОЛИЕСТЕР ТКАЕНИНИ : водоотпорен есен есен туш завеса и брзо се исуши, не исчезнат.Лесно да се мијат, маш�

100% Полиестер.Овој Божиќ Дедо Мраз бел гранките Ирваси елени Поларна мечка пингвин лента туш завеса пого

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

【НА DESIHOM БРЕНД ПРЕДНОСТ】 се Приклучат на 100,000+ луѓе кои го избра за нас, бидејќи на нашата водечка квалит

72 Инчи долго зелено палмово дрво плажа тема туш завеси за бања оркестарот.Произведено во САД во лиценци�

На оваа ретро стил бања завеса е сигурно да се направи голем плус за вашиот тоалет!Карактеристики ретро

Полиестер 71x 71 инчи Полиестер Ткаенини.Производ Листа : Еден Туш завеса и 12 пластични куки.неисчезнува, м

【Пакет】1pc ноќта на вештерките тематските селски камион туш завеса за бања со 12 компјутери пластични ку

Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум полиестер сме�

Достапни Големина : 70" L × 69" В Лесно да се Мијат и Железо : Рачно или во машина за миење.Висат сува само.На о

Please wait...