0
clear
  • Ултра 64GB MicroSDXC Работи за LG H376 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)
  • -20%
  • -20%
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за LG H376 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за LG H376 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 791.76

Износ
Това е достапна

(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за LG H376 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG H376 паметен Телефон со San Flash-ТМ.Сите права се задржани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s п

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма�

Врз основа на внатрешни тестирање.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра иск�

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Acer Течни Е2 паметен Т

Сите права се задржани.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Бидат Целос�

Професионални Кингстон 512 GB Nokia Ц1 Плус ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.СИГ

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за LG K8 (2018) �

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за BLU Студи

1 (2014 Издание) ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Ние сме трети лица за верифи�

Ние сме трети лица за верификација на услугата.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајни�

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Вр�

Врз основа на внатрешни тестирање.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работнат�

Please wait...