0
clear
  • CDQYA Жените Косата Клип Големи Димензии Акрилик Шноли Солидна СОЧИНУВААТ Перење Алатка Коса Додатоци
  • -20%
  • -20%
CDQYA Жените Косата Клип Големи Димензии Акрилик Шноли Солидна СОЧИНУВААТ Перење Алатка Коса Додатоци

CDQYA Жените Косата Клип Големи Димензии Акрилик Шноли Солидна СОЧИНУВААТ Перење Алатка Коса Додатоци

DEN 1903.44

Износ
Това е достапна

Материјал : пластика.Големина На : hairpin е за 7 CM долго.Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и квалитетот е едноставен и елегантен.Исклучителна пролет, цврсти и издржливи, алуминиумски материјал со висок стегање сила.Висок квалитет на ноктот вежби, модерен и сјајна : Изберете висок квалитет на ноктот вежби да блесне.Зрачи еден фасцинантен светлина, уредно наредени, сјае во секој агол, цврсто фиксни, и не е лесно да се носат.Име : Ретро Бисер Кристал Прстен Clampmaterial : пластика.Големина На : hairpin е за 7 CM долго.Погоден за публиката : жени/девојки.Бојата е круг, текстура е полна, тркалезни и мазни, и квалитетот е едноставен и елегантен.Исклучителна пролет, цврсти и издржливи, алуминиумски материјал со висок стегање сила.Висок квалитет на ноктот вежби, модерен и сјајна : Изберете висок квалитет на ноктот вежби да блесне.Зрачи еден фасцинантен светлина, уредно наредени, сјае во секој агол, цврсто фиксни, и не е лесно да се носат.Пакетот вклучува : 1pcs × Hairpin Please забелешка : ве Молиме дозволено 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!Ние Гарантираме За Стилот Е Иста Како Што Е Прикажано На Слики.Ви Благодариме!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Убава амбалажа дизајн!Било Trolls фан сигурно ќе бидат воодушевени Совршено летување / Роденденски подаро�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

2 парчиња.Answer : ___________________________ Note : производот е прикажана во главниот слика, примерок на сликата е само з�

ГОЛЕМИНА : 3.1 x 3.1 x 0.4 инчен ПАКЕТ : 1 Пар.Материјал : Железо + Крпа.ЛЕСНА : , Лесно да се Носат На Главата, И Нем

DIY коса, плетенка привезоци ,ги красат вашата фризура и направи што повеќе окофаќање во толпата.Лесен за

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина : 11.5 х 4.5 CM / 4.53 x 1.77 инчи.Материјал : Висок квалитет на пластика.Обезбедува силна и удобно чекање;

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

"добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тес�

Специјално Дизајнирани За Индиски Брак и Програми.Се Користи За Бухти И Плетенки, Тоа Може Да Се Користи

❖Широк Апликации : Различни бои кристал коса barrettes може да се примени во различни прилики, ќе можат да но

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СТИЛИЗИРАЊЕ на КОСАТА ДОДАТОЦИ : Тие не се лизга и контрола е тесна.Одличен за секој кој �

✿Материјал : Еколошки материјал sequin лента екстра меко и пријатно чувство за бебето, да изгледаат убаво,

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиумски+смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Должина : 3.1~10 cm.Тип : Коса

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Тип На Производ : Здравје За Лична Нега.Објектот Пакет Димензија : 13.72 cm L X 5.08 cm W X 0.25 см Х Точка Пакет Тежин

Шноли Должина : 2.5 инчен , Школка Дизајн Коса Клипови Големина : 1.6*1.6 инч.Материјал : Алуминиумски + Пласти�

Please wait...