0
clear
  • КАРЕН ЗГРИЖУВАЧКИТЕ 64696 Дизајн 25 Листови Scrapbooking Хартија, 12 x 12, Четврто Одделение
  • -20%
  • -20%
КАРЕН ЗГРИЖУВАЧКИТЕ 64696 Дизајн 25 Листови Scrapbooking Хартија, 12 x 12, Четврто Одделение

КАРЕН ЗГРИЖУВАЧКИТЕ 64696 Дизајн 25 Листови Scrapbooking Хартија, 12 x 12, Четврто Одделение

DEN 501.60

Износ
Това е достапна

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12-инчен големина.Киселина и lignin слободни архивски квалитет.Одлично за бележник страници, рачно изработени картички и други проекти.Во соработка со тематските хартија и други embellishments со Карен Згрижувачките Дизајн.Карен Згрижувачките Дизајн, еден од scrapbooking индустрија е иновативни производители, е синоним со висок квалитет, прифатлива меморија за зачувување и уникатен и релевантни материјали за повеќе од една деценија.Компанија изградена, буквално, од кујнската маса нагоре, беше основана на Карен Згрижувачките креативната имагинација и верувањето дека животот настани и скапоцени моменти заслужува да биде евидентирани и заштитени со години да се дојде, така што приказните може да се види и да се каже, одново и одново од страна на многу генерации.Со внимание на нови и новите бележник и приказна-кажува трендови, Карен Згрижувачките Дизајн има endeavored да ви донесе значајни и експресивен производни линии, како што се тематските документи и налепница листови, embellishments, алатки, складирање totes и контејнери, фото албуми, списанија, notepads и специјалност сезонски хартија изработка на производи, така што ќе може да произведе свој богатство преданија крајниот производ, готов албум.KFD, поттикнување креативност, една меморија во исто време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

Полиран непречено без burrs, заварени цврсто и безбедно, без повреда на рацете.Основата е цврсто поддржани

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Модел : MTS102;Оценка : AC125 V 6 A.Број на позицијата : 2(ONON);Pin Број

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж�

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Извор на светлина светилка монистра се рамномерно распоредени, 180 ° без слепа точка осветлување, брзо ле

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Please wait...