0
clear
  • Брзо Станица за Полнење,USB Станица за Полнење за Повеќе Уреди, 10 Порта 96W 2.4 НА Организаторот за Moblie Телефон, Таблета, Бела
  • -20%
  • -20%
Брзо Станица за Полнење,USB Станица за Полнење за Повеќе Уреди, 10 Порта 96W 2.4 НА Организаторот за Moblie Телефон, Таблета, Бела

Брзо Станица за Полнење,USB Станица за Полнење за Повеќе Уреди, 10 Порта 96W 2.4 НА Организаторот за Moblie

DEN 1845.84

Износ
Това е достапна

Мулти-функционални Брз Полнач Организатор] - 10 полнење преку USB порти (можете да го полните повеќе уреди во исто време, заштеда на повеќе пари и време).Широк Компатибилност] Компатибилен со i Phone, i Pad, Airpods, Nexus, Галакси, Android телефони, поттикне, Smart watch, PSP, таблети.Ефикасен & Обезбедување на Квалитет】Моќен излез на 120 W, способни за истовремена полнење до 10 A (i Phone 1А, i Pad 2.1 A), и од FCC/CE/Ro HS уверение.Анти-мешање дизајн : Со висок квалитет на трансформатор, USB станица за полнење нема да произведе никакви пречки сигнал на вашиот мобилен телефон екран.Исто така, таа го поддржува можете да го користите уредот додека се полни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

22°F до 122°F(температурата на работа).УЛ признати компонента(E364477).Техничко водство вклучува лесназаразбе�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Осигурајте се дека вашиот мобилен телефон поддршка чи безжичен полнач function Quality услуга : Ако имате било �

⚡????【3 ВО 1 SAMSUNG БЕЗЖИЧНИОТ ПОЛНАЧ】специјално Дизајниран за полнење на вашиот Samsung повеќе уред за безжич

1 Клупа за 7 уреди Од бамбус станица за полнење стојат може да се одржи до 7 уреди во исто време.Држи моќта

i Smart 65 W 4Port Десктоп USB C Станица за Полнење е доволно моќни за да целосно да ја наполните вашата 15.4" Mac Book Pro

✦[Компатибилност] : Исклучиво Наменета за Samsung Galaxy Tab 4 10.1(СМT530 / T531 / T535) 2014 Ослободување.НЕ одговара за как

4)Име на Производ : 8портен USB smart rib полначот)Номинална влез : AC100240 V 5660 HZProduct материјал : PC+ABS огноотпорни ма�

Обложена со слој на кожатакако силикони, 100% антистатички, можат да го издржат случајни судири или гребе�

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Поддршка на сите видови на мобилни телефони, MP3, MP4, камера, за i OS уреди рамен персонален КОМПЈУТЕР, итн.По

Брзо полнење КК 3.0 моќ поддршка уреди до 4 пати побрзо отколку конвенционалните полначот .5 пристаништа, �

Дизајниран за полнење на вашите уреди со адаптер или поврзување на вашиот компјутер за уредот се полни.�

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

Широк компатибилност со Android / iphone мобилни телефони, Таблети, за i Pad / i Phone / Samsung, MP3, MP4, DV, Камера, итн.Тој

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Полнење режими се Достапни за Телефони : 10 W полнење на владата работи на сите Чиот за паметни телефони.П�

Тоа ви помага да ја полните вашата види, мобилен телефон и Airpods на исто место во исто време, обезбедува д�

✔ Користење типCinterface дизајн,USB приклучок дизајн, Вдлабнатина,компјутер автомобил полнач и така натаму �

[10 W Брз Полнач] : 2021 нова верзија безжична брз полнач се залагаме за полнење на вашиот Телефон и Air Pods, нем�

⚡????【3 ВО 1 SAMSUNG БЕЗЖИЧНИОТ ПОЛНАЧ】специјално Дизајниран за полнење на вашиот Samsung повеќе уред за безжич

???? 2000 m Ah брзо ЧИ wireles cgarging примачот за i Pone 6 7 Плус ????БРЗО ПОЛНЕЊЕ 2000 m Ah обезбеди безжично полнење кој е м�

Синхронизација и полнење повеќето андроид телефони.телефони лесен за пристап за да користите usb.Одгова�

Oneplt Полнење преку USB Порт Dock Приклучок Flex Кабел замена.Добро тест пред да испраќаат.Компатибилен за One Pl T

Карактеристики : 1) Брзо полнење до 10 W2) Универзална компатибилност за полнење на сите ЧиУверение smartphones3)

Погодно за патниците и за бизнискорисници.Полнење стојат компатибилен за LG G Види W100.полнење на база диз

Please wait...