0
clear
  • Greenmile Платно Tote Кеси 15 Пакет | 15x16.5 | 6 мл | Голема Премија Економски Празно Обновливи Намирници Кеси, Дебели Шопинг Крпа Кеси за Уметност и Занает, DIY, Рекламирање, Пром
  • -20%
  • -20%
Greenmile Платно Tote Кеси 15 Пакет | 15x16.5 | 6 мл | Голема Премија Економски Празно Обновливи Намирници Кеси, Дебели Шопинг Крпа Кеси за Уметност и Занает, DIY, Рекламирање, Пром

Greenmile Платно Tote Кеси 15 Пакет | 15x16.5 | 6 мл | Голема Премија Економски Празно Обновливи Намирници

DEN 719.76

Износ
Това е достапна

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл / 170 gsm, 100% премија памучна ткаенина и мерка 15x16.5" за да ви даде доволно простор за складирање, додека се трајни и лесни што ги прави совршен избор за сите намирници патувања.Издржливи И Здрав : Нашите големи tote кеси за намирници шопинг се направени со користење на unbleached памук која е мека и издржливи за да бидете сигурни дека тие може да се справи со секојдневна употреба.Тие се совршен за секој кој сака да престане да потпирајќи се на хартија или пластични кеси.Лесен За Носење И Чување на : кујната за обновливи намирници кеси функција 13 инчен долги рачки кои се издржливи сепак мека па ќе може удобно да се носат нив, дури и кога целосна додека количка за дизајн ви овозможува да се уредно да ги чува подалеку без да се води до многу простор.Разноврсна И Повеќенаменски : памук tote чанти се направени со вашиот секојдневен потреби во предвид.Тие двоен како намирници шопинг кеси, подарок кеси, салата торби, торби за плажа, лаптоп чанти, итн.Тие дури и може да се користи за DIY уметности и занаети или може да биде персонализирана со печатење на екран и везови.Инструкции за перење : Овие шопинг кеси за намирници се обновливи и машина перат да помогне да се намали вашиот отпад излез.Едноставно машина за миење со ладна вода на најниското место, висат да се исуши, и тие ќе бидат подготвени да се користи повторно.Но, ние препорачуваме за перење, само кога е неопходно како unbleached памук може да се намали по миење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 24 Length (Номинална) : 1"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Те�

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Оваа 9 V висококвалитетни адаптер е компатибилен со Врвот UKBK10 W0901000 ПСУ дел.Приклучокот одговара НИ 2pin ѕи�

Материјал : 100% полиестер.Poeticcity бренд е секогаш тука да ви помогнеме!Со многу години на исклучителна прои

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Премиум scrapbooking хартија со Четврто Одделение дизајн.Стандард 12 x 12инчен големина.Киселина и lignin слободни

Моќ req : 1224 vdc @6 W.Куќиште : ip20 din железнички 35 Mm, монтирани во клиент е комплет.Кабел должина : 1500 метри макси

[Висококвалитетни материјали] врвот на мрежа храна капакот е изработен од високо квалитетен материјал,

Потоа изберете "Контактирајте со Продавачот" копчето за да ни ги испратите некоја email порака.Ние ќе ми би

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж�

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори�

HDTV Компатибилни.Max.Resolution WUXGA & 1080p.Ниво (Стекнат) & EQ (Ѕирка) Контроли 15pin HD излези.Синхронизација на Полари

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

USB Микрофон кондензаторот микрофон се покрива со висока густина звукапсорбирање на памук направи почи�

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

Полиран непречено без burrs, заварени цврсто и безбедно, без повреда на рацете.Основата е цврсто поддржани

PETG (Полиетилен Terepthalate ГликолModified) 3 D печатач со вжарено vacuumed запечатени со desiccant има висока цврстина со и

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Please wait...