0
clear
  • Добро Расположение Лице Изразување Fain Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette
  • -20%
  • -20%
Добро Расположение Лице Изразување Fain Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Добро Расположение Лице Изразување Fain Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

DEN 473.76

Износ
Това е достапна

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација : Hairpin,Headwear.Функција : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Метал.Пакет Количина : 1 x Hairpin.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 inch Total должина : 6.3 cm / 2.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе. - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,, Ретро, Знак, Коса Додатоци, Цртање, Шноли, Шарм, Декорација, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина : 11.5 х 4.5 CM / 4.53 x 1.77 инчи.Материјал : Висок квалитет на пластика.Обезбедува силна и удобно чекање;

DIY коса, плетенка привезоци ,ги красат вашата фризура и направи што повеќе окофаќање во толпата.Лесен за

Гроздобер дрвен стап дизајн, лесен и удобен за носење, полн со ориентални шарм, фаќање радоста на срцето,

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] : Материјал : Пластика и метал [СПЕЦИФИКАЦИЈА] : Секој Големина е околу 1.4 x x 1.8 1.5 cm / 0.55" x 0.

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиум.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Пакетот вклучува : 2 парчиња / set ко�

Точка Име : Кадифе Црниот Бисер Лак Hairpin headdress.Материјал : Ткаенини,Од Легиран,Бисер.Големина : околу 15cm.Бо

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Димензии : должина е околу 12cm / 4.7 инчен.Пакет се вклучени 2 ноктот клипови.Овие домот ноктот клипови обез

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

20 Парчиња од Најлон Слепи Заковки : Заменува ГМ : 10184895, 20452072 Ford : N803862S, Chrysler : 6501559, 6506007AA 20 Парчиња на Фендер

Безбедно и Сигурно : Патентиран Wee Stay силикони клип држи лак дури и во најдобрите на косата.Топлина запеч

Убава амбалажа дизајн!Било Trolls фан сигурно ќе бидат воодушевени Совршено летување / Роденденски подаро�

Кога сте надвор уживање во сонцето, prongs се трансформира од Јасно да се Црвена, Розова или Виолетова.Бои с

1 Димензии : Должина : години : 9.2 cm; Width : 2.5 cm 2 Пакет : 6pcs X Метални легури коса клипови 3 За разлика од нормал�

415 PCS 16 Различни Големини сврзувачки елементи клипови дупка големини за ОЕМ замена на Ford, ГМ, Chrysler, Тојот�

Одлично за стилизирање на косата.Мора да имаат за вашата коса essentials.Доставени на пригоден картичка.Црна

2 парчиња.Answer : ___________________________ Note : производот е прикажана во главниот слика, примерок на сликата е само з�

МОДА И РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен,погоден за специјални прилики како што свадба костими,танц п�

Материјал : Метал.Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмног�

Please wait...