0
clear
  • Хексадецимален Кап Завртки 316 од не ' Рѓосувачки Челик - 3/8-24 x 2-1/4 Делумно Тема Количина-1,000
  • -20%
  • -20%
Хексадецимален Кап Завртки 316 од не ' Рѓосувачки Челик - 3/8-24 x 2-1/4 Делумно Тема Количина-1,000

Хексадецимален Кап Завртки 316 од не ' Рѓосувачки Челик - 3/8-24 x 2-1/4 Делумно Тема Количина-1,000

DEN 21011.76

Износ
Това е достапна

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 1-1/4".Тие имаат хексагонална главата, со цел да биде раководена од страна на клуч.Попознат како завртки или завртки.Овие завртки се уникатни бидејќи на нивните провира.Хексадецимален кап завртки се целосно навој во пократки должини (обично до околу 1-1/4 инчен, во зависност од гром дијаметар), и делумно навој со рамо под fastener хексадецимален глава во повеќе должини. 316 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Кап Завртки се погодни за солена вода, морски и хаш средина инсталации.Да се направи наоѓање на она што треба полесно, секој производ големина е проследено со PT или FT.PT се залага за делумно навој и FT се залага за целосно навој.За подолго, целосно навој хексадецимален завртки видите Хексадецимален Допрете Завртки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Погоден сцена : Совршен за хотели, кујна, авиони кабината, козметички салони, тетоважа продавници, нокти�

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Tohnichi SP560 N×55 Open Крајот Или Прстен Главата Претходно вртежен момент Клуч, 130 560 Nm Torque Опсег : 130 560 NMOverall Долж

[Висококвалитетни материјали] врвот на мрежа храна капакот е изработен од високо квалитетен материјал,

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Лесно да се тркалаат на четири lockable вртливата casters.Ергономски повлече рачка за лесно да се поттикнат.Држ

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Питсбург Пирати.Роберто Clemente.100.000 огласи.Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Topps �

СУПЕР СВЕТЛО АВТОМОБИЛ UNDERGLOW СВЕТЛА : Опремен со висок интензитет на SMD 5050 LED Чипови, underglow светла светла и

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

На легиран челик совет е потешко, силен, и може да издржи екстремни товари.На вежба малку може да се кори�

Директно тело со две дупки за поврзување на две црева или цевки со камери и жлебот приклучоци или теми.Е�

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста�

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Please wait...