0
clear
  • Ondder 24 Пакет Алигатор Коса Клипови Професионални Алигатор Клипови За Губење На Косата Клипови За Стил И Косата Клипови Салон Коса Клипови Пластични Коса Клипови Gator
  • -20%
  • -20%
Ondder 24 Пакет Алигатор Коса Клипови Професионални Алигатор Клипови За Губење На Косата Клипови За Стил И Косата Клипови Салон Коса Клипови Пластични Коса Клипови Gator

Ondder 24 Пакет Алигатор Коса Клипови Професионални Алигатор Клипови За Губење На Косата Клипови За Стил И

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

Премиум Коса Клипови : косата клип коса клипови е направен од високо-квалитетен материјал, лесно да се отвори и потпора на вашата коса.Професионална сила извори за да се обезбеди контрола, обезбедување на своите подолг животен век.среден губење на ноктот клипови за тенка дебелина, губење на косата.Про Салон Клипови : Овие косата клипови со заби, може да се одржи вашата коса здрав. 4.5 инчен клипови за коса sectioning со нерѓосувачки челик пролет, отпорни & трајни.Чувајте ја вашата коса во место, лесно за вас да направите различни фризури.Широка Примена : овие повеќенаменски мали коса клипови не само што може да се користи за удар сушење, косата, косата боење, сечење на косата, шминка, нега на кожата, но, исто така, може да се користи како хартија клипови и едноставен запечатување клипови. 24pcs Косата Клипови за Жени : овие коса ноктот клипови усвојување на класичен дизајн, мазна пластични површини и метално тело, совршен за врзување на големи или мали коса делови, без разлика на вашата косата е влажна или сува.Нема да му Наштети на Вашата Коса : Овие шарени коса клипови ви помогне да заштедите вашето време за справување со лабава коса.Лесни шноли за да diy сите мода и фризури.мултифункционален мажи, жени, девојки и момчиња коса додатоци. 4.5 Инчен Големи Коса Ноктот Клипови се направени од високо-квалитетни пластични, кој е лесен и мазна, не е премногу остар за коса.Се спречи губење ќе бидат оштетени за време на грчевито држејќи се за.Еластични метални пролет со силна чекање, обезбеди подолг животен век.Да ви помогне да зафат на вашата коса подобро, што повеќе убава мода и фризури.Лесен за употреба и удобен за носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Точка Име : Кадифе Црниот Бисер Лак Hairpin headdress.Материјал : Ткаенини,Од Легиран,Бисер.Големина : околу 15cm.Бо

Гроздобер дрвен стап дизајн, лесен и удобен за носење, полн со ориентални шарм, фаќање радоста на срцето,

Сет од 12 парови, лакови за коса е 2" основен со целосна наредени опфатени клипови за доенчиња, мали деца, б

Димензии : должина е околу 12cm / 4.7 инчен.Пакет се вклучени 2 ноктот клипови.Овие домот ноктот клипови обез

ГОЛЕМИНА : 3.1 x 3.1 x 0.4 инчен ПАКЕТ : 1 Пар.Материјал : Железо + Крпа.ЛЕСНА : , Лесно да се Носат На Главата, И Нем

❖Широк Апликации : Различни бои кристал коса barrettes може да се примени во различни прилики, ќе можат да но

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиум.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Пакетот вклучува : 2 парчиња / set ко�

Предмет Тип : Пролет Клип.Материјал : НетоПредиво.Дизајн : Поклонкуп,Долго Лента.Боја : црна.Големина : 20*25

✿Материјал : Еколошки материјал sequin лента екстра меко и пријатно чувство за бебето, да изгледаат убаво,

DIY коса, плетенка привезоци ,ги красат вашата фризура и направи што повеќе окофаќање во толпата.Лесен за

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Дизајн : Креативни двојно fishtail вода капка hairpin.Hairpin е суштински headdress, уникатен hairpin може да се забележи ва

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Одлично за стилизирање на косата.Мора да имаат за вашата коса essentials.Доставени на пригоден картичка.Црна

20 Парчиња од Најлон Слепи Заковки : Заменува ГМ : 10184895, 20452072 Ford : N803862S, Chrysler : 6501559, 6506007AA 20 Парчиња на Фендер

Ви благодариме!.ЕСТЕТСКИ И ПРАКТИЧНИ:се Справи со што и дебели или тенки,кадрава или права коса,има врз

Please wait...