0
clear
  • GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Црвен Лав на Sixnet MobilityPro BT-5800v2-GE Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45° Pol Ограден
  • -20%
  • -20%
GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Црвен Лав на Sixnet MobilityPro BT-5800v2-GE Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45° Pol Ограден

GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Црвен Лав на Sixnet MobilityPro BT-5800v2-GE Отворено/Морски Omnidirectional

DEN 871.20

Износ
Това е достапна

На Giga MIMO16-5 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранција период.На Giga MIMO16-5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на шеснаесет држава на уметноста антени и висока ефикасност combiners, кој ултра-линеарен одговор на сите фреквенции помеѓу 450 MHz и 6000 MHz за поддршка на речиси сите мобилни/дата превозници во светот!Овој сет, направи за подобрување на Црвен Лав на Sixnet Mobility Pro BT-5800v2-GE јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Giga MIMO16-5 G™ и 30 нозете на ултра-ниска загуба двојна коаксијален кабел за директно поврзување со Црвен Лав на Sixnet Mobility Pro BT-5800v2-МОБ.На Giga MIMO16-5 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултра-ефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со цел добавувач на услуги за локација не е можно, како во возила, бродови, во областа поставување, итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Овој сет, направи за подобрување на Ku WFi 4 G LTE сипии јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Wir Eng®'s

На Giga MIMO5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикас

Овој сет, направи за подобрување на Опција Cloud Gate Портал 3 G EMEA јачина на сигналот и податоци автопат, вклу

На Wide Ant2Лајт™, исто така, е ефикасен за Помошен / Разновидност уреди.7 x 22 инчи и тежи 5.Овој сет, направи за

Една година производителот со гаранција.На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и

На Giga MIMO165 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со врв добивка од (варира) d Bi*, хоризонтална отворот на

[Size]Внесувач Должина : 3m / 9.9"; Боја : Црна; Frequency Range : 7002700 Mhz; Конектор Модел : Внатрешна Дупка [Карактеристик

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Telstra Air Card USB310, земајќи целосно искористување на својата нап�

Компатибилен со : Безжични Полнење NFC Сигналот на Антената Flex Кабел Замена за S10 СМG973 UZKAATT.Замени скршен, �

На Wide Ant2Лајт™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаран�

На Giga MIMO165 G™ (Џиновски MIMO) од Wir Eng® е моќен, иновативни, точно MIMO антена особено погоден за морската среди

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Бис Мрежи EN1000, земајќи целосно искористување на својата нап

Компатибилен со : Безжични Полнење NFC Сигналот на Антената Flex Кабел Замена за S10+ Плус G975 СМG975 Замени скрш

Оваа Giga MIMO165 G™ систем е направен за Cal Amp CDM5030 (SKU NACALCDM5030GM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) а�

На Giga MIMO165 G™ е затворен и запечатен елементи да ги заштити своите перформанси дури и во груби средини, и

На Giga MIMO165 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранци

Оваа Giga MIMO5 G™ сет ќе се поврзете директно до Net Gear MBR1516, земајќи целосно искористување на својата напредн

Потрошувачите Сигнализација : Повеќето корисници не треба дозвола да работат на овој безжичен микрофон

Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку у�

Please wait...