0
clear
  • KERNELMED LED 308nm УВ Насочени Фототерапија Висока Моќност Интензитет Краткото Време на Експозиција
  • -20%
  • -20%
KERNELMED LED 308nm УВ Насочени Фототерапија Висока Моќност Интензитет Краткото Време на Експозиција

KERNELMED LED 308nm УВ Насочени Фототерапија Висока Моќност Интензитет Краткото Време на Експозиција

DEN 6239.76

Износ
Това е достапна

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NB-УВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изградена во MED тестер.За кожата растројство белата точка , leukoderma.Рачни тип, мал и лесен ,лесен за носење,. 308nm LED светло , чиста светлина и брзо пигмент назад, но ниска пигментацијата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Вградена Liion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V из�

【Карактеристики】автомобил музички интерфејс кабел е обработена од страна на професионални производс

Купите Шампон & клима уред Set & Зачувај 10%.Поставете Цена Save 10% попуст на редовната цена Рег : $24.78 СЕГА $22.30.

Замена За Про Полнење Системи I4815obrmliftiec* Батеријата.Volts 48 Единица за продажба : 1 Замена За Про Полнење Сис

Лесен за употреба, многу издржливи.Дизајниран за да стигнат до тесни дупки и ограничени места.Јазол изг�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

ВИСОК КВАЛИТЕТ : финиш за да се обезбеди трајност и антикорозија.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Покрај тоа што е одли�

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Хјустон Astros.Џеф Bagwell.Имаме неверојатна колек

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Закачалката завртки имаат двојна теми : на дрво завртка тема на едниот крај и металниот тема на други.Ко�

Име на производ : за да се Префрлате Прекинувач;Модел : MTS102;Оценка : AC125 V 6 A.Број на позицијата : 2(ONON);Pin Број

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Не Затворање зат

0.7 L 4 L примерок јачина на звук 1.05 Ft2 мембрана област.Глицерин слободни модифицирани polyethersulfon (мЈСВ) мембр

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Биполарно (BJT) Transistor Product Спецификација : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Tra

Полиран непречено без burrs, заварени цврсто и безбедно, без повреда на рацете.Основата е цврсто поддржани

Please wait...