0
clear
  • Губење на Ноктот Клипови, Голема Банана Леопард Печати на Косата Клипови за Жени, Девојки Тенка Коса, Силна Одржи француски Дизајн Коса Вилица за Густа Коса, Модни К
  • -20%
  • -20%
Губење на Ноктот Клипови, Голема Банана Леопард Печати на Косата Клипови за Жени, Девојки Тенка Коса, Силна Одржи француски Дизајн Коса Вилица за Густа Коса, Модни К

Губење на Ноктот Клипови, Голема Банана Леопард Печати на Косата Клипови за Жени, Девојки Тенка Коса, Силна

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Материјал со Користење на високо квалитетни пластични/смола/алуминиумски материјал, тоа дури и може да се стега многу густата коса.Површината е многу мазни, па вие не мора да се грижите за оштетување на вашата коса кога носат или губење на косата.Моден Дизајн : француски Дизајн од ноктот коса клипови со желка celluloid модел, не само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен.Информации за производот Леопард Печати ноктот клип barrettes за жените. 2 Парчиња големи ноктот клип за девојка. 2 парчиња различна боја : Темно Леопард, Светлина Леопард Печати, како на сликата покажува.Должина : 3.8 инчи.Силна и Удобно и Не се Лизга Задржете Постојат 9 канџи на секоја страна на губење на контрола.Силна канџи и interlocking заби може да се одржи вашата коса во одвива добро и не се лизга.Забите дизајн во голема мера може да се справи со што и дебели или тенки влакна.Доволно долго клипови за коса ќе се одржи цврсто, совршен за дебели, тенки, кадрава или права коса.Широко се Користи Држи косата добро во место, нема лизгање надолу.совршен за кога миење на лицето, утрото убавина рутина, make up, готвење.Новиот дизајн моден стил на косата клипови е одлична за секојдневно носење и совршен за партија, церемонии, birthday (роденден), банкет, Тоа исто така ја заштитите косата од вода кога ќе се донесе туш.Совршен за дами и девојки од сите возрасти, погоден за набивање/нормално/тенка коса.Косата вид : прав.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

❀Издржлив материјал,направен од премиум ацетат и метал,долг животен век, не е лесно да се деформира или

Косата клипови се совршен коса, модни додатоци за вас, што сте извонредна од толпата ????СИЛЕН СТИСОК & НЕ �

Материјал : Acetate Material : Polyethersulfone Material : Силика Gel Material : Rubber Material : ALLOYGender : WOMENDepartment Име : Adult Item Тип : Headwear Type : B

Губење на ноктот клипови направени од врвен квалитет пастел, акрилик, издржлива пластика и безбедно мет

✿ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете премиум квалитет коса клипови во различен облик, сите ќе одговараат на

Материјал и Занает : Овој метал коса ноктот користиме високо квалитетни метал, позлата занает, високи по

ПРЕМИЕР КВАЛИТЕТ Направени од страна на силен и издржлив материјал со моќен метал пролет гаранции силн

Тоа е исто така погоден за густа коса.Овие коса канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреб�

Голема Вредност во Собата : Доаѓа со 60 компјутери snap коса клипови и 4 средни ноктот клипови, доволно за ва

Она што ќе добиете : Овој пакет доаѓа со 6 pack шарени мат голема банана и косата клипови во 6 различни бои , �

♥Доволно боја и квантитетот да се избере : Овие 6 компјутери различни бои домот на косата канџи може да с

Дизајниран да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за набивање / норм�

【Големина и Пакет】ќе добиете 3 еез на Косата Ноктот Клипови, секоја големина изнесува 3,7*2inch.Популарнат�

【Она што Ќе Добиете за】12 компјутери на модата банана клипови,мултибои, кои може да се оди со повеќето о�

Функција : 4 парчиња силна interlocking заби на секоја страна може да се одржи вашата коса во место па и да се на

【3 Големини】4.5 Инчен,3.5 Инчен,3 Инчи 【6 Стилови】6 различни стилови за да ги задоволат вашите дневни ко�

Исто така убави за половина кифла updo.Дизајн инспириран од половина месечината.Димензии : 3.Големите канџ

Please wait...