0
clear
  • ASUS TUF Игри 28 4K 144HZ DSC HDMI 2.1 Гејмерски Монитор (VG28UQL1A) - UHD (3840 x 2160), Брзо IPS, 1ms, Екстремни Ниски Motion Blur Sync, Г-SYNC Компатибилни, FreeSync Премија, Око Нега, DCI-P3 90%
  • -20%
  • -20%
ASUS TUF Игри 28 4K 144HZ DSC HDMI 2.1 Гејмерски Монитор (VG28UQL1A) - UHD (3840 x 2160), Брзо IPS, 1ms, Екстремни Ниски Motion Blur Sync, Г-SYNC Компатибилни, FreeSync Премија, Око Нега, DCI-P3 90%

ASUS TUF Игри 28 4K 144HZ DSC HDMI 2.1 Гејмерски Монитор (VG28UQL1A) - UHD (3840 x 2160), Брзо IPS, 1ms, Екстремни

DEN 19199.76

Износ
Това е достапна

28-инчен UHD (3840 x 2160) Брзо IPS гејмерски монитор со 144 Hz refresh стапка и 1 ms (GTG) време на одговор, наменета за професионални гејмери.HDMI 2.1 поддржува мајчин 4 K 120 Hz игри без chroma subsampling (4 : 4 : 4) и на Play Station 5 и Xbox Серија X. ASUS Екстремни Ниски Motion Blur Sync (ELMB Sync) технологија овозможува ELMB и променлива-освежете-го оценувате технологии да се работи истовремено за да се елиминира ghosting и кинење за остри игри е со висока стапки.NVIDIA G-SYNC Компатибилни, AMD Free Sync Премија, и ексклузивни Променлива Overdrive технологија се обезбеди лесна, солза-бесплатни игри.Висок динамички опсег (HDR) технологија со Display HDR 400 согласност и 90% DCI-P3 професионален избор на бои обезбеди неверојатна боја перформанси.Богата поврзаност со Display Port 1.4 DSC, HDMI (v2.1) x2, HDMI (v2.0) x2, USB 3.1 Hub, и USB 3.0 порт.Она што е во кутијата : HDMI кабел, Display Port кабел, USB кабел, кабелот за Напојување & адаптер, Гаранциона картичка, Quick Start Водич.Бесплатен 1 месец Adobe Creative Cloud Претплата : Добивате бесплатен пристап со набавка на овој производ (понудата важи од 9/2/2021 да 9/2/2022).Производот е повеќе напон компатибилни, дека напон организираме е 100-240 V.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Wi Fi мрежа слободен мрежен кабел : решавање на проблемот на поставување низ ѕид и удирање на мрежен кабел.

32 инчен 4 K UHD (3840 x 2160) VA Екранот.Dcip3 95% скала на Бои.Radeon слободни Sync технологија.Осветленост : 250 cd / m2 (Мин.), 300

17"SXGA TFT LCD LED со 50,000 светлото живот време, Робустен дизајн со нерѓосувачки челик шасија и алуминиум преден

Звукот ги Следи е предавателот дека сигнали било 318 MHz Молчи Повик приемникот да звучи како бебето плаче,

2 начин на аудио спогодба, во реално време заштита е повеќе безбеден 2.4 G безжична пренесува уред, постаби

i Mah Ryme B53 BT188645 / BT288645 3.6 V 900m Ah NiМЗ Батеријата Пакет Батерија, Тип : 3 ААА клетки.Го замени на оригинални NiМЗ Б

8 инчен висока(max)Вкупно Стои Висина(Од следи носителот врвот до дното база) : 33.8 инчен високи maximumly, голем

Претворете го ВАШИОТ ЛАПТОП ДА ги УТРОСТРУЧИМЕ ЕКРАН продолжува Екран е мултифункционален надворешни,

Замена на батеријата за Baby Phone.Компатибилен со Моделите : Avent Еко SCD535 DECT Avent SCD536 Avent SCD535 Avent SCD535 / 00 Avent SCD530 Aven

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

2.0 инчен LCD Екран без мака Преносни Бебе Монитор, Поддршка Две Начин Зборува Назад, Визија Ноќ.Features1 Кавга

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Температурата Следење и LED Ноќ Визија : Вие не може да се измери температурата околу вашето бебе лесно ко

* Производот користи батерија за напојување, вие не мора да се грижите за мрежа исклучувањето, ќе може да

Овој уметнички дизајнирани, 27инчен монитор со живописни екранот има се што ви треба.Full HD 1920 x 1080 екран со

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

ESPORT се ПРИКАЖЕ : 27 инчен Full HD 1920 x 1080 @ 240 Hz refresh стапка и 1ms време на одговор порази ghosting и обезбедува извонр�

[Гледање агол од 45° широк агол на гледање] надградена леќа има гледање агол од 45°, и LCD екранот е поголема

Тоа лесно може да се монтира на компатибилен следи рака или стојат.3"• Тежина (Приближно) : 1.6 инчи• Екран

NVIDIA GSYNC и Free Sync Премиум Про поддршка овозможи оваа криви гејмерски монитор за да одговара на секоја рамк�

Целосна QHD 2560 х 1440 резолуција 1 ms време на одговор, 165 Hz refresh стапка 32" antiglare LED мониторот, Free Sync Технологија.�

【FRAMELESS / УЛТРА ТЕНОК IPS DISPLAY】 во Споредба со користење на повеќе монитори, не постои рамки помеѓу набљуду

AC / DC Адаптер за Полнач за Motorola MBP33 S MBP33 SBU Видео Бебе Монитор Камера.Влез : 100240v, 5060 Hz.Обезбедува софистицир

43" UHD (3840 x 2160) IPS екранот.Usb Тип C конективност.HDR10 поддршка 4x HDMI влезови 10 W x " 2 Ch вградените звучници.Input : 10024

100% Сосема нов и висок квалитет.Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Тестирани Единици.Во Голем�

Компатибилен со : Лето Младата Модел : ADN050750500 Бебе Монитор Префрлување Моќ.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд

Тоа исто така вклучува пет лесензакористење шаблони HDMI 1 Порт 4.Рационализира својата работа со гледање

Please wait...