0
clear
  • Веб Прашка, 60mm Ширина ЈСВ Кран Webbing за Транспорт(6m)
  • -20%
  • -20%
Веб Прашка, 60mm Ширина ЈСВ Кран Webbing за Транспорт(6m)

Веб Прашка, 60mm Ширина ЈСВ Кран Webbing за Транспорт(6m)

DEN 1048.80

Износ
Това е достапна

1 T КАПАЦИТЕТ : Со голема носивоста до 1 тон, на кревање осигурува добра стабилност и добра сигурност, како и.МЕКА ПОВРШИНА : мека површината им овозможува на кревање да ја воочи големината и разни предмети во различни форми, лесно и практично.ЕДНО ПАРЧЕ ТКАЕЊЕ : Индустриски шиење памук преку едно парче ткаење со густа бода и парична казна изработка.ЈСВ МАТЕРИЈАЛ : Усвојување на ЈСВ материјал со висок сила, ја воочи големината и има добра отпорност на влијание и корозија.ЗАДЕБЕЛЕНА ПРАШКА : Постојат 2 задебелена јажиња од двете страни на прашка, која ветува дека полесно и поцврст одредување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвеноcore предупредување предиво помош ин

Занишан Вратата Врата Висина 8 ft.Вратата Ширина 5 ft.Вратата Бела Боја Занишан Вратата Материјал Полиетил

Помалку скапи од тешки товарни прашка.Направени од најлон.Широките обезбедува оптоварување стабилност

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвеноcore предупредување предиво помош инспекциј

Сите намена, ниска профил тешки прашка.Направени од најлон.Вертикалните, ѓердан или кошница конфигурац

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвеноcore предупредување предиво помош инспекциј

Сите намена, ниска профил тешки прашка.Направени од најлон.Вертикалните, ѓердан или кошница конфигурац

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвеноcore предупредување предиво помош инспекциј

Висок Квалитет Најлон Websling.Сите намена, лесен за употреба прашка.Вертикалните, ѓердан или кошница конфи

name" : "Точка Web Slings : Веб Прашка.Прашка Тип : Рамни Очи и Eye Тип 3 Вертикална Hitch Капацитет : 33,000 lb.Прашка Долж

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвеноcore предупредување предиво помош ин

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Колоркодирани капацитети за брза идентификација.Нема сила заг

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвеноcore предупредување предиво помош инспекциј

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвеноcore предупредување предиво помош ин

Најлон веб протега повеќе, помага да се избегне шок вчитување.Црвеноcore предупредување предиво помош ин

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвеноcore предупредување предиво помош инспекциј

Висок Квалитет Најлон Websling.Сите намена, ниска профил прашка.Вертикалните, ѓердан или кошница конфигура

Објект Web Slings : Веб Прашка.Прашка Тип : Рамни Очи и Eye Тип 3 Вертикална Hitch Капацитет : 1200 lb.Прашка Должина :

Силна Практичност : На товарот капацитет е 6 T, често се користи во бродови, машини, пристаништа, транспор

Објект Web Slings : Веб Прашка.Прашка Тип : Извртени Очите и Око Тип 4 Вертикална Hitch Капацитет : 28,400 lb.Прашка Д

Please wait...