0
clear
  • Ултра 200GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-J700P Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)
  • -20%
  • -20%
Ултра 200GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-J700P Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 200GB MicroSDXC Работи за Samsung СМ-J700P Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 1559.76

Износ
Това е достапна

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Сите права се задржани.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Бидат Целос

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s п

Лесна брзина и перформанси со micro SD компатибилни уреди.Тестирано под најекстремните услови.Компатибил

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Karbonn K9 Sma

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

Ние сме трети лица за верификација на услугата.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајни

Врз основа на внатрешни тестирање.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра иск

Професионални Кингстон 512 GB Nokia Ц1 Плус ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.СИГ

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

1 (2014 Издание) ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Ние сме трети лица за верифи

San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврден

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за Micromax Гром Q331 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless

Сите права се задржани ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за Gionee M6 64 GB паметен Телефон ПОТВРДЕНА

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Самсунг Galaxy S21+ памет

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Сите права се

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

⚡Професионални Ултра работи за вашиот Канон Power Shot ELPH 100 ХС Сива Камера потврдуваат и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Ф

Please wait...