0
clear
  • xiji Бод Смена Алатка, 4 Бод Rippers (2 Large2 Мали) Трајни Квалитетни Нерѓосувачки Челик и Пластични Материјали Тема Смена за Домаќинство за Шиење за DIY Занаети
  • -20%
  • -20%
xiji Бод Смена Алатка, 4 Бод Rippers (2 Large2 Мали) Трајни Квалитетни Нерѓосувачки Челик и Пластични Материјали Тема Смена за Домаќинство за Шиење за DIY Занаети

xiji Бод Смена Алатка, 4 Бод Rippers (2 Large2 Мали) Трајни Квалитетни Нерѓосувачки Челик и Пластични Материјали

DEN 1185.60

Износ
Това е достапна

На шиење алатка доаѓа со црвен круг мини топката на крајот на помали вилушка за заштита на вашиот ткаенина.Овие алатки се направени од добри квалитетни нерѓосувачки челик и пластика, секое чудо вклучува пластични заштитни капаци.Спакувани во висококвалитетна пластична кутија, тоа може да и заштита на шиење алатки и да спречи некои алатки од кои се изгубени или оштетени.Целиот сет на алатки за шиење може да ги исполни вашите повеќе потреби, без разлика дали тоа е DIY занаети или за шиење за домаќинство облека може да се користи заедно добро.Овие шиење клипови се одлични за обврзувачки, совршена замена за мушка игли, не треба да се грижите за прободе со игли повеќе.Функција : 1. Овие алатки се направени од добри квалитетни нерѓосувачки челик и пластика, секое чудо вклучува пластични заштитни капаци.2. Овие шиење клипови се одлични за обврзувачки, совршена замена за мушка игли, не треба да се грижите за прободе со игли повеќе.3. На шиење алатка доаѓа со црвен круг мини топката на крајот на помали вилушка за заштита на вашиот ткаенина.4. Целиот сет на алатки за шиење може да ги исполни вашите повеќе потреби, без разлика дали тоа е DIY занаети или за шиење за домаќинство облека може да се користи заедно добро.5. Спакувани во висококвалитетна пластична кутија, тоа може да и заштита на шиење алатки и да спречи некои алатки од кои се изгубени или оштетени.Спецификација : Предмет Тип : Цвест Мевосек Kit Material : Пластични и Нерѓосувачки Steel Specification : Еден Set Product Употреба : Household Scope на Примена : Повеќето Квалификувани Возраст Пакет Листата : 30 x Шиење Clips1 x Лента Measure1 x Scissors2 x Големи Цвест Ripper2 x Мали Цвест Мевосек.

Повеќе информации

Item Type:
Seam Ripper Kit
Material:
Plastic and Stainless Steel
Specification:
One Set
Product Use:
Household
Scope of Application:
Most of the Eligible Age
Package List:
30 x Sewing Clips1 x Tape Measure :
1 x Scissors :
2 x Large Seam Ripper :
2 x Small Seam Ripper :

Најдобрите понуди во категоријата

Погодна за плетење и капчиња проекти; 2 Различни големини кои може да ги исполни вашите различни барања;.

Пакетот вклучува 3пакет на Палта збор во забавни и светли избрани бои.Пакетот вклучува вкупно 450 метри н

Вакуум Изолирани Stemless Вино Стакло w / Капак.Чува Топли Пијалаци Топли И Ладни Пијалоци Ладно.Печатење Ни

Ултраостри детали ножици прави чисти, прецизни намалувања идеален за snipping виси теми, клипинг парталав р

Она што ќе Добиете : ќе добиете 60 Пак Шарени Шиење Клипови ,4pcs Цвест Rippers со режа nipper и мерењето на лента, б

Овие шиење клипови се одлични за обврзувачки, совршена замена за мушка игли, не треба да се грижите за пр

Оваа цвест чудо е направен од високо‑квалитетен материјал, кој е издржлив и ергономски цвест rippers се до

ЛЕСНО да се ОТСТРАНИ ВЕЗОВИ БОДА Save проекти од везови грешки како misspellings, погрешни датуми, бои и повеќе.

Цвест Мевосек Комплет за Шиење : 1pieces големи и 1 парче мали цвест мевосек, жица машина доаѓа со јасна капа,

БЕЗБЕДНОСТ УВЕРИ : Ова цвест чудо е посочи алатка, и тие лесно може да се добие во мали места кога крои; ја

【Ткаенина за Заштита】На бод отстранување алатка комплет за шиење, исто така, имаат мали мини топката н

Удобно се Чувствуваат : Ергономски облик, дизајн, рачката на нашата жица чудо е лесно и удобно да зафат, п

Без разлика дали сте професионално или аматерски се прилагоди или едноставно уживаат во проектирање, о

2.Тип : НОЖИЦИ 5.Модел : Други 4.Боја : случајни 1.Употреба : Везови 4 Pcs Обновливи Пластична Рачка Занает Тема

Целиот сет на алатки за шиење може да ги исполни вашите повеќе потреби, без разлика дали тоа е DIY занаети

Please wait...