0
clear
  • 100 Секој 2 & 4 Сите Метални Колче Куки 1/8 да 1/4
  • -20%
  • -20%
100 Секој 2 & 4 Сите Метални Колче Куки 1/8 да 1/4

100 Секој 2 & 4 Сите Метални Колче Куки 1/8 да 1/4

DEN 1829.76

Износ
Това е достапна

Се вклопува во 1/8 да 1/4 Инчи Pegboard и Slatwall.Висок квалитет на трајни pegboard кука изграден за да трае.Челик Топката Совет крајот за безбедност.мазна апликација и да се спречи предмети од лизгање off.Се вклопува во 1/8 да 1/4 Инчи Pegboard и Slatwall.Челик Топката Совет крајот за безбедност.мазна апликација и да се спречи предмети од лизгање off.Висок квалитет на трајни pegboard кука изграден за да трае.Одговара само за било кој тип на pegboard или slatwall и ќе ви даде години на служба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се вклопува во 1 / 8 да 1 / 4 Инчи Pegboard и Slatwall.Висок квалитет на трајни pegboard кука изграден за да трае.Точно Ди�

Погоден за 1 / 8инчен и 1 / 4инчен nailboards со 1инчен проред.Овој производ може да се користи како добро допол

Универзална Fit Погоден за 1 / 8" и 1 / 4" pegboards со 1" проред 100% Сосема Нов Направен од висок квалитет на железо,

★ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет челик спречува нашиот куките од deforming, и винилобложена заврши шти�

Овие метал pegboard куки нудат силна одржи и ќе трае цел живот.Одлично за метални и неметални pegboards.Ако не ст�

Употреба на скапоцен камен организаторите или во магацини, гаражи, свлечишта, работилници, и подруми.Ви�

Производ вклучува 15 различни видови на куки и на организаторите, и е целосно функционална за широк спек�

Способноста да се одржи 6 screwdrivers или било која друга алатка со тесен ножеви или се справи.Лесно да се зак�

Вклучува куки, хардвер монтажа и колче се заклучува.Се вклопува во 1 / 4" pegboard.Clamshell медиум должност carded.Па�

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.КОЛЧЕ ОДБОР.DIPLAY КУКА.PEGBOARD

20 Pcs 3 5mm Две Игли Срце Облик Куки Виси Куки Продавница Стоки Полица Куки.Стилски дизајн дополнуваат било

Тие може да се користи за да се справи со складирање на многу статии.За уредно и лесен за складирање на с�

1️⃣[ Она што Ќе Добиете ] : 48 x завртки, 48 x подлошки, 48 x подлошки, 144 парчиња вкупно (48 групи на pegboard додатоц�

1.Вредноста на Пакет : Доаѓа со 15 КОМПЈУТЕРИ од Incly pegboard кутии со големина од 3,5" x 3.5"x1.8",секој иглички имаат

Работи одлично за мокри или влажни површини, гаражи, свлечишта, шлепери, итн.Дизајниран за лесна и Средн�

ПодКатегорија Pegboard И Slatwall Додатоци : Кука.Објект : Двоен Род Pegboard Кука.Целокупната Длабочина : 1".Дупка �

Тешки Бела Пластика J & L Стил Кука Асортиман Комбо Комплет.Организирање на накит, ракотворби, алатки и по

1 / 4" КУКИ КОИ СЕ ВКЛОПУВААТ УДОБНО.До 3x дебели како конкурентски производи.Нашите 1 / 4 Инчи Pegboard Прилози и

【Универзална Одговара】 Нашите Pegboard Додатоци имаат 0.15 инчи дебела со дијаметар, погоден за 1 / 8" и 1 / 4" pegbo

Fixture Displays Сет на (100) 10" Колче Кука Pegboard Кука Pegwall Кука Жица Slatwall Кука.Се откажам многу на предмети на еден р

Lоблик на метални куки за различни виси апликации во гаража, работилница, подрум, барака и кујна.појачан�

Челик Колче Брави Лесен за употреба, да им помогне на кука остане на одборот.Универзална Fit Погоден за 1

Please wait...